Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

З Днем Незалежності, українці! Скорішої перемоги над московською ордою і все буде добре!

Не хочу казати банальщину і пафос, але в такі дні по іншому не виходить. Наша Незалежність народжувалася крізь покоління, від Руси, Гетьманщини, Української Народної Республіки до новонародженої в 2014 році України. І завжди відроджувалася наша держава важко, з кров’ю і потом, завдяки українським воїнам і матерям, українським козакам, хліборобам, вчителям і лікарям, завдяки кожному громадянинові для кого Україна не лише територія, а понад усе.

україна

Сьогодні можна сміливо казати – Українська Держава, попри заздрощі і навалу кацапської орди, відбулася і тисне ворога. Наш ВВП росте десятий місяць, гривня стала найкращою валютою на пострадянському просторі, індекси країни у світових агенцій постійно ростуть, попри війну і окупацію.

Попереду ще багато реформ, підняття країни з руїни і виведення її на європейський Олімп. Але нам ще треба перемогти споконвічного ворога, звільнити наші автохтонні землі - Крим, Донеччину та Луганщину. Вірю, що після Перемоги над Москвою наша країна приречена стати флагманом нової європейської спільноти – Балто-Чорноморського союзу на противагу боягузливого, продажного, гнилого ЄС.

1

Кожному українцеві бажаю вбити в собі москаля, ліквідувати в думках совок і зневіру у власні сили. Зрадофілія – це доля слабкого, примітивного, безпорадного люмпену. Починайте будувати Україну з себе, ставайте оптимістами та перемагайте ворогів силою духу і все у нас буде добре.

Вітаю з цим великим святом передусім воїнів-захисників України, ветеранів АТО/ООС, батьків і родини загиблих героїв, волонтерів, все українство на п'яти континентах. Ми завжди повинні пам'ятати чиї ми діти, де наша земля, заради чого треба жити і виховувати своїх дітей. Всі ми - діти України, Ненька у нас одна, отже - пишаймося своєю державою!

Слава Україні і Героям слава! Слава Нації і смерть ворогам!

3
флаг красная площадь
Tags: День Незалежності, Україна, заметки О. Леусенко, перемоги, поздравления, праздники, свято
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments