Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Рівненщині табір «Повстанські ночі» пройде бойовими дорогами вояків УПА. Добраніч, хунто!

На Рівненщині табір «Повстанські ночі» пройде бойовими дорогами вояків УПА

Понад півсотні молодих людей із більшості регіонів України прибули на Рівненщину, де у середу розпочався молодіжний історично-пошуковий табір «Повстанські ночі». Про це Укрінформу повідомив голова громадської організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук.

«Головна мета такого проекту - популяризація історично-пошукової роботи серед молоді та вшанування борців за волю України, зокрема, вояків Української повстанської армії. Плануємо пройти до 35 км місцями, де воїни УПА вели бої з окупантами, впорядковуватимемо та наноситимемо на карту розташування могил полеглих героїв, встановлюватимемо інформаційні стенди на місці колишніх боїв українських патріотів», - розповів Ткачук.

За його словами, учасники табору, а це і підлітки від 14 років і молоді люди до 35-років, упродовж п’яти днів не тільки пройдуть пішим маршрутом місцями боротьби українських патріотів «Поліська Січ», але й стануть учасниками краєзнавчо-туристичного сплаву річкою Случ, пішої та автомобільної мандрівок.

Щовечора пошуківці збиратимуться біля повстанської ватри, де вестимуть інтелектуальні бесіди, проводитимуть комунікативні тренінги, ділитимуться побаченим під час проходження маршруту.
Tags: ОУН-УПА, Рівненщина, Український Ренесанс, вшанування, краєзнавство, молодежь, патріоти, подростки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments