Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Київ долучиться до Всесвітньої синхронної молитви за Україну

Київ долучиться до Всесвітньої синхронної молитви за Україну

У День Незалежності України, 24 серпня, о 18:00 (за Києвом) українці всього світу синхронно, долаючи часові пояси, виконають духовний гімн України «Боже великий, єдиний...» Миколи Лисенка.

Про це повідомили в Департаменті культури КМДА.

"Подія стане кульмінацією культурно-мистецької акції «Мати Україно, ти у нас одна» за участю кращих творчих колективів національно-культурних громад. Глядачам відкриється яскрава мистецька палітра – хореографічні ансамблі, музичні колективи, майстри художнього слова і вокального жанру", - йдеться у повідомленні.

У КМДА зазначають, що таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну у 27-му річницю її Незалежності та 100-річчя відродження української державності продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і свою країну.

В Україні участь у проекті братимуть професійні та аматорські колективи, церковні хори, студенти тощо. Поза межами України – члени українських громад, а також хори (у тому числі церковні), які мають у своєму репертуарі вищезгаданий твір.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Одночасно духовний гімн України «Боже великий, єдиний...» виконають у США, Австралії, Австрії, Аргентині, Бельгії, Данії, Греції, Великобританії та інших країнах згідно з часовими поясами.
Tags: День Незалежності, Київ, Україна, акции, диаспора, молитви, страны мира, флеш-моб
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments