Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Досьє на Президента УкраїниЯк Ви думаєте, чому пітерський князь НайТемніший ненавидить Президента України Петра Порошенка і доручив своїм землякам тролям з вулиці Оптика 4, корп. 3 цілодобово «мочити» Олексійовича на Фейсбуці і Ютубі?
Відповідь на це питання лежить на поверхні. Російські православні громадяни планували за два дні танками дійти до Києва, захопити Львів, розбомбити Німеччину та окупувати Великобританію.
Але українські патріоти в китайських тапочках на босу ногу з автоматами 1982 року випуску зупинили на сході України озброєне до зубів бурятське військо. Вісімнадцятирічні хлопчаки, не маючи бронежилетів і шоломів, знищили тільки за один день під стінами терміналу донецького аеропорту 32 бійці спецпідрозділу «Вимпел» ФСБ Росії.
За час каденції Президента України Петра Порошенка результатів його реформ не помічають тільки Юлія Тимошенко, Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Віктор Медведчук, Юрій Бойко, Майкл Добкін, Наталія Королевська, Саша Вілкул та Надія Савченко.
В Україні скасовано позаблоковий статус країни, заборонена комуністична партія і її символіка, знайдено і поглиблюється взаєморозуміння з міжнародними як політичними, фінансовими, так і військовими інститутами. Армія України переходить на стандарти НАТО.
Побудований новий саркофаг над 4-м блоком ЧАЕС. Європейські країни виділили на це 1,5 мільярда євро. 6 квітня 2017 року 521 делегат ЄС проголосував за надання Україні безвізового режиму, а в Туреччину жителі України можуть їздити без закордонного паспорта.
Петро Порошенко увійде в історію, як політичний лідер, який змінив історію взаємини влади з народом. Революція Гідності вийшла на урядовий рівень.
Главі держави у важкий час російської військової агресії на Донбасі вдалося об'єднати різних людей заради досягнення спільної мети.
Відчуваючи сильне протистояння з боку українських олігархів-мільйонерів, депутатів - корупціонерів з «Опоблоку» і партії «Матьківщіна» він зумів провести тотальне Е-декларування, яке показало, що Україна - найбагатша країна в Європі, в якій проживають тисячі «Корейко», які ніколи не переступали через поріг Податкових інспекцій.
Україна отримає від міжнародних донорів на проведення необхідних реформ $ 40 мільярдів, а Росія за рішенням Суду повинна виплатити Михайлу Ходорковському $ 50 мільярдів, а також сплатити судові витрати в $ 65 мільйонів. У народі це називається «удар нижче пояса». Такому приниженню московський цар ще не піддавався.
Петру Порошенку вдалося сформувати потужну світову проукраїнську коаліцію, в яку входять сорок країн, починаючи від Японії та Австралії аж до США і Канади. Країни-союзниці забезпечують серйозну фінансову і військову підтримку Україні в її боротьбі з російськими окупантами.
Заслуга Президента України полягає в тому, що він не боїться говорити вголос про шалений сатанізм північного сусіда і закликає весь світ на боротьбу з православним фашизмом для збереження життя на землі.
Колишній директор клубу в Дрездені впав в стан прострації, коли йому доповіли, що МВФ надасть Україні черговий транш кредитних гарантій в розмірі 1 млрд доларів США і $ 400 000 на озброєння Збройних Сил України виділить США.
Тому не дивно, що аналітичний відділ ФСБ під'єднав півтори тисячі «кухарів Путіна», щоб злословити на українських ресурсах Уряд України. Співробітники Пригожина під фальшивими Українськими прапорцями на своїх аватарках вкидають на Фейсбук від імені українців брехливі пости та закликають оголосити Президенту імпічмент.
В історії ще не зафіксовано такого випадку, щоб на цькування однієї людини, витрачалися астрономічні суми російських нафтодоларів.
Петро Порошенко - найкращий Президент України. Як дипломат, він просто чудовий! Один з головних обов'язків Президента представляти Україну за кордоном. І він відмінно з нею справляється.
Після кожної поїздки за кордон Гарант привозить в українську скарбницю нові фінансові вливання, що зовсім не входить в плани Москви. Україна поступово виходить з економічної кризи, а економіка Московії знаходиться в фазі ковзання, що переходить в некерований штопор.
Як припускають політологи, РФ найближчим часом може перетворитися в одне велике «ДИНИРИ», буде повністю ізольована від світового товариства, тому пілоту аварійного російського борту потрібно терміново шукати запасний аеродром.
Антипа Пилигримов
Антивсепропальщик/Антипопуліст

Русь - Україна
Пригадуєте слова Порошенка, що ми змусили світ пийняти формулу: "Не можна вирішувати долю України без України". Це реальна суб'єктність нашої країни, яка далася дуже навіть не просто - сильні світу цього не дуже охочі вести консультації з тими, хто сьогодні "не на коні". Простіше ж і насправді десь між собою тихо домовитися й поставити той чи інший народ перед фактом. Це абсолютно різні ситуації, з різними передумовами й моральними оцінками, але ні в Сербів не питалися, коли виокремлювали в окрему державу Косово, ні в Боснійців, коли їм нав'язували нежиттєздатну конфігурацію потрійної та двоповерхової конфедерації, як нині не цікавляться думкою Сирійців (я не про московську маріонетку Башара Асада, а хоча б про лідерів сирійської опозиції та й сам народ). Також колись знехтували правом курдів на самовизначення, породивши кривавий конфлікт на століття...

Та що там про інших. У багатьох столицях країн центральної й південної Європи стоять пам'ятники Вудро Вільсону чи свято бережуть пам'ять про цього американського президента. Адже він став хресним батьком для багатьох до того часу бездержавних націй. А українців він "милостиво" дозволив розшматувати сусіднім державам, зокрема й червоній Москві. Бо інші мали сильних лобістів, політично активні діаспори, заступників у світових елітах, а ми тоді спромоглися лише на "мистецьку дипломатію". Хор Олександра Кошиця таки дійсно гідно нас представив перед світом, але вибороти наше право на незалежність таки не міг...Але це було тоді. А нині з нами так не можна й не буде. Не тому, що ми чимось такі унікальні. Просто в нас є президент, міністерство, дипломатія, які таки зуміли дотиснути сильніших і багатших. Доказати й переконати.

Прикладів уже були десятки, але зараз маю на увазі розмову Порошенка з Меркель напередодні її переговорів з Путіним. На цих переговорах ітиметься також і про Україну. Це логічно, бо Німеччина - член Норманської четвірки, а Меркель завжди особливо наполягала на виконанні Рашистаном (та й нами, зрештою, також) домовленостей. Буде говорити про те саме й цього разу. І повірте, без зайвої компліментарності. А щодо можливих пропозицій, в тому числі й тих, якими останнім часом регулярно смітить "Грустная лошадь" і які, вочевидь, озвучить їй особисто Путін, Меркель має щось відповісти. Так от, саме для цього й відбулася розмова з Порошенком, щоб у переговорах, де фізично не буде України, наша позиція була представлена. І це не якийсь надмірний оптимізм. Розмова вже аналізується нашими дипломатами, тому можу про це стверджувати з реальним знанням суті.

І ще одне. Зараз російські технологи в Україні (не проросійські, а саме російські), як той же Волошин, з у сіх сил стараються поширити офіційний кремлівський меседж, що Німеччина на смерть посварилася зі США й таким чином Трамп уже остаточно відштовхнув Німеччину в обійми Путіна, що вони там про все домовляться й нас поставлять перед фактом, а Україні треба готуватися до об'єднання інтересів Європи й Московії, а отже мусимо чим скоріше капітулювати, щоб не програти із ще гіршим результатом... У декого від цього починається звична істерика. Спокійно. Випили, якщо так уже налякало, пару капель валер'янки чи кілька дека коньяку і напружили пам'ять. Ану згадайте, що ці самі українські рупори Кремля розказували нам напередодні зустрічі Трампа з Путіним - та дослівно ж те саме. А зараз у Кремлі вже заявляють ледь не про війну США проти Раші. І, в принципі, правильно кажуть. А пригадуєте, що відбулося зовсім напередодні переговорів Трамп-Путін? Та такі ж, як і зараз телефонні переговори Трампа з Порошенком. Тому що про нас без нас більше не можна. Ми таки чи не вперше за всю довгу історію нашого народу змусили світ зі собою рахуватися.

Вибачайте за дещо надмірну патетичність, але так уже дістало це суцільне капітулянство навколо, що іноді таки хочеться писати й "високим стилем".
Тарас Чорновіл
Tags: Порошенко, мнение, оценка, реформы, русско-украинская война
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments