Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Будуємо храм Української церкви в зросійщеному місті Одещини

Від нашої допомоги церкві Київського патріархату залежить, як швидко південна область позбавиться московських попів:

м. Подільськ (бувший Котовськ) скрізь заполонений московськими попами МП/РПЦ. В цілому така ситуація по всій зросійщеній Одещині. Тому, відродження українських патріотичних громад та Української церкви Київського патріархату сьогодні вкрай актуально для цього регіону і взагалі для відродження нашої України.

Якби хто знав через які терні довелось пройти українській громаді, що вибити у проросійських чиновників землю для будівництва церкви. Але це зроблено і вже тривають роботи з архітектури, геодезії та багато інш.

Віруючі з парафії «ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ» Української православної церкви Київського патріархату м. Подільська, Одеської області дуже потребують допомоги меценатів, спонсорів і просто посильних пожертв окремих громадян-патріотів для відродження першої і поки, що єдиної справжньої Української церкви в цьому місті.І ще одне прохання-запитання: можливо хтось допоможе зв’язками з українською діаспорою (чи розміщенням об’яви на їх сайтах) чи депутатами-патріотами з півдня країни? Будемо дуже вдячні.

За ваші пожертви велика подяка від Господа Бога і Матінки Церкви! Нехай береже і благословить Вас Господь Бог!
Парафіяльна Рада парафії ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ м. Подільськ Одеської області. Благочинний о. Михайло Базилько, голова парафіяльної Ради Туренко Інна.

Звіт про хід будівництва Храму будемо додавати окремо в постахРахунки для пожертв:
ПриватБанк: N 4731 2196 1809 8184 Туренко Інна
телефон 0961707407
***
Twitter: Inna Turenko@i_turenko ; Facebook: Inna Turenko

Докладніше тут: Відродимо Українську Церкву - відродимо Україну!


Tags: Єдина Помісна Православна Церква, Київський Патріархат, Одещина, УПЦ КП, Український Ренесанс, благотворительность, вера, геть попів МП, добро, патріоти, помощь, православие, просьба, строительство, храмы, церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments