Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Захист української мови - це питання національного значення


Дружина Президента Марина Порошенко у Львові взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, який зібрав понад 200 освітян із 36 країн світу.

Вона зазначила, що вперше за роки незалежності України питання збереження національної ідентичності українців за кордоном обговорюється на такому представницькому рівні, повідомляє прес-служба глави держави.

"Українське освітнє середовище за кордоном є джерелом поширення української мови, історії та культури. І є носієм правди про події, які сьогодні відбуваються в Україні - це вкрай важливо для зміцнення іміджу нашої держави на міжнародній арені", - сказала дружина Президента.Марина Порошенко взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих шкіл / Фото: president.gov.ua


Учасники Форуму мали на меті створити платформу для налагодження співпраці щодо поширення української мови у світі, розробити навчально-методичні матеріали для використання в українських суботніх та недільних школах за кордоном, а також - для обміну досвідом між педагогами, які викладають предмети українознавства.

"Сьогодні для України захист української мови - це питання національного значення, бо мова - це символ держави", - зазначила Марина Порошенко.

Захід проходить на виконання Указу Президента Петра Порошенка «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови».
Tags: Львів, Порошенко, жены политиков, национальные интересы, освіта, педагоги, съезды, українська мова, учителя, форумы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments