Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перед офісом Медведчука вивісили портрет В. Стуса: #МедведчукМиНеЗабули! Добраніч, карателі!

Перед офісом Медведчука вивісили портрет Василя Стуса

У Києві активісти провели під офісом СДПУ(о) акцію «#МедведчукМиНеЗабули!». Як повідомляє Укрінформ, в акції взяли участь кілька десятків людей.

За словами активіста Назарія Кравченка, це вже друга «Благоустрій-паті» під офісом СДПУ(о). Тоді активісти зробили написи на асфальті перед офісом партії «Свободу Сенцову», але їх, як він стверджує, замалювали.

«Ми зобов'язані були заявити про «Благоустрій-паті»-2, і відновити роботу, яка була замальована», - сказав Кравченко.

Благоустрій-паті "Ваті торба" / Фото: Анатолій Сірик. Укрінформ

Так, активісти зробили на асфальті написи «Свобода Сенцову», «Ваті торба» та інші через заготовлені трафарети, аби нагадати про заручників Кремля.

На акцію у футболці з портретом Олега Сенцова прийшла і в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

«Я думаю, що це наш обов'язок як громадян України підтримувати інших громадян, які зараз є бранцями Кремля. Це люди повстанці, які боролися за нашу країну, як-от Олег Сенцов, який був у Криму, коли почалася окупація, та виступав проти цього. Тепер його заарештували, він уже голодує 94 день... Це наш обов'язок, тих, хто лишився в Україні, - вибороти його незалежність, справедливість та правду», - наголосила Супрун.

Вона додала, що МОЗ кожного дня пише по кілька листів до міжнародних організацій, щоб отримати дозвіл на відвідування українських заручників та ознайомитися зі станом їхнього здоров'я.

Не забули активісти і про Василя Стуса, портрет якого повісили перед офісом СДПУ(о). На ньому - роки життя поета та напис «#МедведчукМиНеЗабули!».

«Ми б хотіли нагадати, що це людина, яка намагалася вбити все українське вже давно», - зазначив Кравченко, нагадавши, що саме Віктор Медведчук був адвокатом Стуса.

Охорону порядку під час акції забезпечували кілька правоохоронців та представників «Поліції діалогу». Загалом обійшлося без провокацій.


Tags: #МедведчукМиНеЗабули, Медведчук, СДПУ (о), Стус, Супрун, активисты, акции, кроты Лубянки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments