Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На День Незалежності до Києва приїде батько ветерана армії США Джордж Лутц

На День Незалежності 24 серпня у Києві відбудеться зустріч з батьком ветерана армії США Джорджем Лутцом, який разом з іншими волонтерами започаткував традицію забігів у пам’ять про загиблих воїнів. Про це повідомило у Facebook Посольство США в Україні.

 На День Незалежності до Києва приїде батько ветерана армії США Джордж Лутц
Фото: David Heiss / Record Gazette

"Зустріч з Джорджем Лутцом "Долаючи біль втрати" відбудеться 24 серпня о 13 год. на майданчику для виступів One Philosophy Space ( вул. Сагайдачного, 33)", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у посольстві, у 2005 році Джордж втратив сина – 25-річного військового армії США, який загинув під час війни в Іраку. Долаючи біль втрати, батько заснував організацію «Честь та пам’ять», яка останнє десятиліття займається увічненням внеску загиблих воїнів армії США та їх сімей у благополуччя країни.

У 2008 році Джордж Лутц та численні волонтери започаткували традицію забігів у пам’ять про загиблих воїнів. Учасники забігу долають символічну дистанцію, щоб віддати шану кожному американському військовослужбовцю, який загинув у військовому конфлікті, починаючи з 2000 року, та визнати жертовність сімей, які втратили своїх близьких.

Цього року в Україні вперше відбудеться подібний забіг у пам'ять про загиблих воїнів АТО міста Києва “Шаную воїнів, біжу за героїв України”. Як зазначається на Facebook-сторінці заходу - це нова традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів, можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв.
Tags: День Незалежності, американцы, армия США, ветераны, вшанування, гости, память, парады
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments