Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про тролів, що працюють на український сегмент ФБ.

Спостерігаю за "працею" тролів, що працюють на український сегмент ФБ.

1

Український троль завжди в вишиванці, з патріотичною аватаркою і купою фоток загиблих героїв. Він цинічно грає на твоїх почуттях. Головна його ціль - змінити владу, мотивуючи тим, що саме президент не закінчує війну, і всі жертви - його провина. Він переконує, що владі вигідна війна, що президент на ній заробляє, тому тобі не потрібен такий президент.

Варіантів зміни влади у тролів декілька. Від химерного 100500 майдану, до обрання "народного" президента. Жодної відповіді, що буде далі, троль не дає: головне, зкинути ненависного Порошенка, який заважає "патріотам" за декілька днів звільнити Донецьк і Луганськ, і піти наступальним маршем на москву, щоб вже через місяць над кремлем майорів жовто-блакитний стяг. Саме жовто-блакитний, бо перевернутий прапор - відмінна риса тролів.

Стандартною ознакою того ж троля є антисемітська риторика зокрема і розпалювання міжнаціональної ворожнечі вцілому.

Він активний противник парадів (не начасі); проти кредитів МВФ (хто віддавати буде), проти боротьби з кремлем дипломатичним шляхом ("домовляються на крові"), проти реформ(вони нікчемні, бо ведуть до зубожіння).

Їх дуже багато. Кожен з вас хоч раз стикався з таким. Вони агресивні, бо обросли підтримкою купи корисних ідіотів з моском курки і амбіціями гадіхавченко.

Їх ціль одна: будь яким чином змінити владу. На будь кого. Бо досі кремлю завжди вдавалось купити свої інтереси. Цього разу не вдається. А часу обмаль. У кремля закінчується запас міцності - другого терміну Порошенка вони не витримають.

Саме тому кількість "кандидатів в президенти" нагадує рулон туалетного паперу - і всі вони, всі до єдиного - альтернатива шляху Порошенка.

Нажаль, задекларована кремлем ціль - внести розбрат і розхитати єдність - частково зпрацьовує. Бачити трохи далі завтрашнього дня - дано не кожному. А прорахувати перспективу результату зміни влади сьогодні - прерогатива аналітичного способу мислення. На цьому і грають тролі: ми - за простих людей, за "пересічного маленького українця".Я вірю і знаю, що переважна більшість "пересічних" - порядні, працьовиті і щиро люблячі Україну люди. Треба просто трохи переглянути свої погляди:

не плутати "Україна понад усе" з "вєсь мір насіль'я ми разрушим до основанья".

Не кожен, хто обгорнутий українським прапором не тримає дулю в кишені.

Ворог підступний, бо знає твої слабкості: " де два козаки там три гетьмани" і саме на цьому зараз побудована стратегія розвалу України.

Думай, аналізуй, відірвись від стереотипів: в разі поразки ти втратиш Україну для своїх дітей і онуків.

Ворогу нема чого втрачати: або ми, або вони. Третього наразі не дано.

Ольга Печеніжська


Tags: антизомби, гниди, зрадофилы, информационные враги, ликбез, оборотни, ольгинцы, соцсети, тролли-боты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments