Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Попи МП благословили шабаш маріонеток окупантів Донбасу, Осетії, Придністров’я

На тимчасово окупованому Кримі 3 серпня відбулося урочисте відкриття 12-го щорічного Молодіжно-патріотичного табору-форуму «Крим. Донузлав - 2018». У його роботі беруть участь маріонетки окупантів, так звані "молодіжні активісти, представники ряду регіонів і міст військової слави Російської Федерації, народних республік Донбасу, Південної Осетії, Придністров'я і Білорусії, загальною кількістю понад 150 осіб", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Кримської єпархії УПЦ (МП), повідомляє risu.В урочистому шикуванні, на запрошення дирекції табору, взяв участь настоятель храму святого Андрія Первозваного УПЦ (МП) п. Новоозерне протоєрей Василь Рудий. Московитський поп відправив молебень перед початком будь-якої справи, окропив присутніх "свяченою" водою. У вітальному слові поп Василь побажав допомоги Божої і плідних успіхів в роботі шабашу.

Також з привітанням до курсантів та гостей табору «Донузлав 2018» звернулися депутат Держдуми РФ, герой країни-агресора РФ, військовий злочинець Володимир Шаманов (включений в санкційні списки ЄС і України).

Традиційно, за командою директора Олега Слюсаренка, кремлівські посіпаки розгорнули прапор Перемоги площею 200 квадратних метрів.

У рамках роботи шабашу, який позиціонує себе як "форум сучасної російської геополітики" та проходить під девізом "За Росію! За перемогу! За нашу велику Батьківщину!", для його учасників "організували курс лекцій з історії, духовності, політології, соціології, журналістики; спортивні, творчі та громадські заходи".

Як розповів політолог Володимир Рогов, молодь тут не тільки відпочиває, а й проходить "спілкування зі справжніми героями Новоросії", наприклад Абдуллою, "знаменитим захисником Донецької Народної Республіки з Афганістану". Тут же виступив з лекцією Сергій Глазьєв, радник путіна, який координував проведення масових заворушень в Україні і також включений до списку санкцій України.

За словами Рогова, бесіди ведуться не складною "церковно-марсіанською мовою, а нормальною живою, зрозумілою молоді ... тому що цим хлопцям будувати майбутнє народних республік".Рогов наголосив, що цьогоріч на шабаш "вперше після перевороту" приїхали учасники із Запоріжжя, Києва, Харкова, Одеси та інших міст України, і таким чином, "ми починаємо закладати основи для відновлення постукраїнського простору - після його звільнення".

До складу делегації "Луганської народної республіки" увійшов "офіційний представник Міністерства внутрішніх справ ЛНР" Олексій Селіванов, екс-співробітник двох Синодальних відділів УПЦ (МП).
Tags: Крым, марионетки, московские попы, московский патриархат, русские оккупанты, совок, шабаш
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment