Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Батько медведчука слугував одним окупантам, син слугує іншим окупантам. Яблуко від яблуні..

Яблуко від яблуні недалеко падає...
За посиланням історія про те, як зрадник України #Медведчук наказав прибрати з історичного фільму епізод, в якому у 1980 році молодий адвокат Медведчук відправив на смертельну каторгу видатного українця Василя Стуса.
https://www.facebook.com/1275847035/posts/10216780466885439/
Таким чином кат сподівається лишити своє ім'я незаплямованим. Не вийде, московська потвора! В історії вільної України твоє вкрите ганьбою ім'я завжди буде служити прикладом зради рідної землі.

Але я хотів би додати для широкого загалу історію родини Медведчуків. Мій батько Serg Sheva родом з села Корнин, що на Житомирщині. Так от літні люди у тому селі мають добру пам’ять і одного разу розповіли мені, що за часів німецької окупації лиш п’ятеро селян вирішило служити фашистам і стали поліцаями. Одним з тих поліцаїв був Медведчук Володимир Несторович. На службі у фашистів він відповідав за два напрямки:
1) збір продовольчого податку - це коли у селян відбирали зерно, худобу, птицю, свиней;
2) примусове вивезення на роботи до Німеччини працездатної української молоді. За два роки плідної роботи кат відправив у Німеччину близько двох тисяч своїх соплемінників;
Після звільнення села усіх зрадників окрім одного за рішенням військового трибуналу було розстріляно. Як ви вже здогадалися, в живих на превеликий жаль лишили саме Медведчука-старшого, якого у квітні 1944 року відправили спочатку на 8 років тюремного ув’язення, а потім ще на чотири роки заслання в Сибір.
Саме там у засланні, за 5000км від Житомирщини, у селі Почет Красноярського краю 7 серпня 1954 року і народився знаний кум Путіна Віктор Медведчук й родина запроданців подовжила свій клятий рід...
Батько спочатку служив фашистським окупантам, а перебуваючи у засланні був стукачем і викривав діяльність українських націоналістів, які також перебували там у засланні. Медведчук-молодший від батька далеко не пішов - з 18 років співпрацював з КДБ (КГБ), допомогав у виявленні та подальшому засудженні українських патріотів. Й по сьогодні справно виконує завдання ФСБ та служить інтересам окупантів з РФ...

Євген Шевченко


******************


Павел Ярмоленко
Всі пишуть про Стуса, але нагадаю, що Медведчук "захищав" не лише його, а й ще одного дисидента Миколу Кунцевича.
І тут він перевершив самого себе у цинізмі і аморальності. Він не просто погодився з вироком, а й вимагав більш суворого покарання!
Це уривок з його судової промови.
Правду про цього покидька має знати кожен!

Tags: #Медведчук, Медведчук, враги, гниди, досье, коллаборационисты, кроты Лубянки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments