Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У боротьбі проти Томосу московський патріархат перейшов межі моралі та євангельських приписів

П’ять копійок: Шановні читачі, а Ви не пригадуєте, як ставляться до автокефалії Української Церкви Тимошенко, Гриценко, «Самонеміч» і Ко? Ні? А знаєте чому? Кремлівським агентам дуже важко приховувати свої уподобання. Онотолє вінчався в МП, донька Тимошенко там же, Садовий працює з московськими фірмами.. Отож. Годі й чекати від цих гнид підтримку УКРАЇНСЬКОГО. Їм це робити Луб’янка не дозволить.

У БОРОТЬБІ ПРОТИ ТОМОСУ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ПЕРЕЙШОВ МЕЖІ МОРАЛІ ТА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ПРИПИСІВ. – ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙНавколо надання Томосу з боку російських спецслужб, дипломатії, Російської Церкви, а також священноначалія УПЦ (МП) ведеться дуже серйозна боротьба. За масштабністю її можна порівняти з боротьбою навколо "Північного потоку-2".

Про це в інтерв’ю «Обозревателю» сказав народний депутат України (фракція "Народний фронт"), президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський.

«Прикладів цього - безліч. Це об'їзди дипломатами, політиками Росії і навіть депутатами Держдуми РФ предстоятелів або вищих єрархів православних Церков світу. Наприклад, цілий комітет Держдуми їздив до Греції вмовляти церковне керівництво Елладської Церкви щодо протидії українській автокефалії», - заявив він.

«Є й речі, про які ми не можемо з упевненістю сказати, чи "зашита" в них автокефалія. Наприклад, з незрозумілої причини Росія надала Туреччині знижку на суму більше мільярда доларів на вже спожитий в 2015-16 роках газ. Ми не знаємо, в обмін на що це було зроблено, але знаємо, що позиція турецької влади в питанні автокефалії має величезне значення, тому що Вселенський Патріарх знаходиться на території Туреччини і є її громадянином», - додав експерт.

«Величезну боротьбу веде керівництво МП. Те, що вони говорять в своїх проповідях - це просто жахливо. Вони переступають не просто якісь моральні межі. Все, канони, догмати і євангельські приписи вони поклали на те, щоб Україна залишилася російським васалом.

Так що йде дуже серйозна боротьба. Я б порівняв її з боротьбою навколо "Північного потоку-2"», - підсумував Віктор Єленський.

Докладніше: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71858/


Tags: автокефалия, кремлевские технологии, кроты Лубянки, московские попы, московский патриархат, сопротивление, цинизм
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments