Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні відкрили виробничу лінію з виготовлення снарядів великого калібру

Запуск виробництва артилерійських боєприпасів великих калібрів покладе початок важливому для України їх серійному виробництву.


Про це заявив президент України Петро Порошенко під час відкриття виробничої лінії з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем", повідомляє Укрінформ.

"Ми з російської агресії проти України і з подій 10-літньої давнини (у Грузії - ред.) зробили свої висновки. За моїм дорученням, Рада національної безпеки і оборони України розробила цільову програму, щоб запустити нове виробництво українських артилерійських боєприпасів", - сказав Порошенко.

Голова держави акцентував, що запуск нової виробничої дільниці з виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки «Гіацинт» у ДАХК «Артем» дасть старт вкрай важливому для України серійному виробництву боєприпасів.

Петро Порошенко відкрив лінію з виготовлення снарядів великого калібру на заводі "Артем" / Микола Лазаренко

За словами президента, сьогодні багато країн світу постачають в Україну унікальне обладнання, на якому працюють підприємства оборонної промисловості України, а відомі українські виші готують для них найкращі кадри.

"Ми не лише відновили виготовлення боєприпасів для ЗСУ, але й зробили їх більш точними, більш ефективними, збільшивши потужність та ефективність української армії. Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", - підкреслив глава держави.
Tags: ОПК, Порошенко, Укроборонпром, артиллерия, боеприпасы, заводы, національний виробник, открытия, производство, снаряды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments