Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бенины марионетки с 1+1 взбунтовались из-за шоу с кумой Путина: даже хвойды в шоке! (документ)

Журналисты ТСН (телеканал Коломойского "1+1") высказали коллективный протест против участия в новом сезоне проекта "Танці з зірками" кумы президента РФ Владимира Путина, супруги главаря "Украинского выбора" Виктора Медведчука, Оксаны Марченко.

Об этом сообщил в Facebook журналист ТСН Антон Страшко, публикуя документ с подписями коллектива Службы новостей.

"УВАГА!!! Заява колективу Телевізійної Служби Новин!!

Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко.
Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.
Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу.
ТСН як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас.

Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин.

(ПІДПИСИ КОЛЕКТИВУ ДОПОВНЮЮТЬСЯ)", - пишет он.Tags: 1+1, Коломойский, Марченко, бунты, журналисты, журналістські громади, протест
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments