Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Геращенко инициирует рассмотрение вопроса о снятии с нее неприкосновенности и ареста

#Я_підтримую_Ірину_Геращенко

А чи треба, пані Ірино, реагувати на технології проросійської партії Родіна-Батьківщина? Не звертайте на путінсько-тимошенківських тролів уваги. Українці з Вами!

Первый заместитель головы Верховной Рады Ирина Геращенко направила главе парламента Андрею Парубию заявление с требованием рассмотрения на первом пленарном заседании следующей сессии вопроса о снятии с нее неприкосновенности. Об этом она написала в Facebook.«Підготувала на спікера ВР Парубія вимогу на першому ж засіданні ВР зняти з мене на вимогу члена Батьківщини , нєкоєго Сенченка, депутатську недоторканість. Він , колишній заступник глави АП в 2014, який в драматичні дні 2014 жодного дня не був в Криму, й разом з Тимошенко за ці 4 роки жодного разу не був на Донбасі( де я була 80 раз, друзі, під обстрілами і російськими Градами) вимагає зняти з мене недоторканість і судити. За мою позицію по Донбасу. Це прекрасно. Бо я відстоюю посилення наших переговорних позицій і пролонгацію санкцій проти РФ. Батьківщина ж , Тимошенко, яка не голосувала за РФ як країну агресора і її дворові песики , проти цього. Я - за зняття недоторканості і суд! Вимагатиму голосування за зняття недоторканості в перший день роботи ВР. Й нехай спробують не зняти й не подати в суд!», - отметила она.

Также Ирина Геращенко сегодня сообщила:

«Чудасія, але член « Батьківщини» , екс- заступник глави адміністрації Президента в 2014 , Сенченко кричить в фб, що з мене треба знімати недоторканість і відправляти під суд через мою позицію по закону про статус Донецької і Луганскої областей. Як мило, не регіоналів , не п‘ятоі кремлівської колони, а мене): яка билася за звільнення Юлі і зараз - за звільнення України від окупації РФ):
1. Я за зняття недоторканості з усіх депутатів і наполягаю на таких змінах до Конституції. Подивимся,як голосуватиме БЮТ у вересні. Боюся, що прогулюють засідання, як до того ЮВТ прогуляла всі засідання травня - липня. Як сесійні, так і комітетські ,
2. Вимагаю пояснення в Сенченка, чому лідер його партії двічі не голосувала за визнання РФ - як краіни - агресора.
3. Чому Сенченко , будучи на посаді заступника глави АП : в лютому - травні 2014, не поїхав в Крим. З лідеркою - кандидаткою в президенти. Порошенко, до речі, там був.
4. Ви вже зрозуміли , хто проти дискусіі в сесійній залі і голосування за пролонгації санкцій проти РФ. Це - Батьківщина. Вони - за зняття санкцій . І за суд по мені. Я за !
5. Не лякайте мене судами. Зі мною вже судяться беркут і Штепа. Якщо додається ще Батьківщина- ну ОК.
6. Маховик репресій після перемоги Батьківщини закрутитися. В когось є сумніви? В мене - ні. Я лише висловила свою політичну позицію щодо Донбасу . За це мене Батьківщина, лідери якої там не були жодного разу, тягнуть під суд. Я - з радістю. Вимагаю офіційного судового позову від Сенченка .На відміну від Сенченка й Тимошенко, я 80 раз була за ці роки на Донбасі. Шановні колеги з Батьківщини. Я сама поставлю тепер питання зняття з мене недоторканності на першому засіданні ВР! Спробуйте лише не проголосувати! Це ж ваш колега, який жодного разу не був на Донбасі, закликав. І спробуйте не податку в суд. Чекаю з нетерпінням, дорогі колеги):»

«1. Нєкій Андрій Сєнчєнко, член Батьківщини, який жодного разу, разом з ЮВТ не був на Донбасі ( як і в Криму в лютому - березні 2014) вимагає зняти з мен5 недоторканість і подати в суд за мою політичну позицію по Донбасу. Супер.з радістю. Я вже направила на голову ВР заяву з вимогою на першому засіданні ВР в вересні 2018 першим питанням на вимогу Батьківщини поставити питання зняття з мене недоторканності.
Другим питанням вимагатиму поставити голосування змін до Конституціі щодо недоторканості всіх депутатів. Цікаво, як проголосує БЮТ);
В чому моя позиція по Донбасу? Ми маємо пролонгувати закон про особливості місцевого самоврядування Донецької і Дуганстклі областей, аби посилити переговорчі позиції наших дипломатів шодо санкції проти РФ. Сходе: Батьківщина, лідер якої ЮВТ не голосувала за визнання РФ країною агресором, проти санкцій щодо РФ. На арену випустили нєкоєго Сенченка. Нема питань. Я вже спрямувала вимогу до спікера Парубія негайно, першим питанням у вересні поставити позбавлення мене недоторканості. На відміну від ЮВТ, хочу без охорони і не боюся зняття нежторканості. Сподіваюся, БЮТ проголосує в повному складі. Це буде важливий сигнал до наших американських і європейських партнерів, які зараз вмовляють нас пролонгувати цей закон. Так от - Батьківщина проти! А я готова до суду з Сенченком і Батьківщиною. Вже є позови від Беркуту і Штепи. Тепер і Батьківщина. Шарман.»

«Звертаюся до всіх колег по коаліції. Представник Батьківщини Андрій Сенченко вимагає зняти з мене депутатську недоторканість і відправити під суд за мою позицію щодо необхідності пролонгації закону про особливості самоврядування в Донецькій і Луганській областях. Не колишніх регіоналів, які гнобили Юлю в тюрмі, а мене. Я вимагатиму поставити питання зняття з мене недоторканості першим в перший день вересневої сесії ВР. І прошу колег це підтримати. Хочу суд з Батьківщиною щодо ставлення до майбутнього Донбасу. Також я хочу звернути увагу посольств США , Франції, Німеччини , інших країн ЄС до цієї ситуації. За мою ПОЛІТИЧНУ позицію щодо Донбасу і мінських угод , яку, до речі, підтримує весь світ, члени Батьківщини пропонують мене судити. Що ж може бути після перемоги Батьківщини?»

«Також звернулася до ГП з проханням мого арешту- на вимогу Батьківщини. За мою політичну позицію по Донбасу. Нагадаю: Тимошенко за чотири роки на Донбасі жодного разу не була. А мене її соратники вимагають арештувати за позицію по статусу Донбасу. Як мило. Не регіоналів, не олігархів, а мене):»П’ять копійок: Этим выпадом против Иры Родіна-Батькивщина подписала себе приговор. Закон по Донбассу - коалиции и он одобрен Евросоюзом и США, в частности, Волкером. Бредовые требования тимошонковцев раскрывают их, как агентуру Москвы. Ирина сможет креативно дать сдачи кремлегнидам.
Tags: #Я_підтримую_Ірину_Геращенко, Батьківщина-Родіна, Геращенко, Донбас, Сенченко, законодательство, кремлевские технологии, реинтеграция, скандалы, травля
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments