Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Глава УГКЦ очолить всеукраїнську прощу до Крилоса (афіша)

В Івано-Франківській області 4 серпня розпочнеться всеукраїнська Патріарша проща до стародавнього села Крилос, де знаходиться Галицька чудотворна ікона. Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолить тут Божественну літургію 5 серпня. Про це повідомляє ГО «Галич».

Глава УГКЦ очолить всеукраїнську прощу до Крилоса

«4 серпня 2018 року розпочнеться щорічна всеукраїнська Патріарша проща до Крилоса. Центральні ж урочистості розпочнуться у неділю, 5 серпня, коли молільники зустрічатимуть отця і главу УГКЦ Блаженнішого Святослава. Предстоятель очолить Архієрейську Божественну Літургію, яка цьогоріч розпочнеться о 9:00 год», - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Патріарша проща розпочнеться 4 серпня, коли, одночасно, з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина паломники після молитви вирушать пішою ходою до Крилоса. Там вони проведуть нічні чування. Наступного дня паломники зустрінуться з Блаженнішим Святославом, а після Божественної Літургії відвідають княжу криницю, чудотворне джерело Св. Франциска та музей історії Давнього Галича.Під час Патріаршої Прощі безпеку людей охоронятимуть 160 правоохоронців.

У 1157 році галицький князь Ярослав Осьмомисл біля Галича побудував величний храм Успіння Пресвятої Богородиці, якому подарував чудотворну ікону із Константинополя. З того часу вона стала покровителькою всього галицького люду. Про автентичність Галицької чудотворної ікони в 1906 році зробив висновок Митрополит Андрей Шептицький, відбуваючи візитацію до Крилоса. Коронування Галицької чудотворної ікони Пречистої Діви Марії Одигітрії відбулось 28 серпня 2006 року за участі Блаженнішого Любомира Гузара.
Tags: Владика Святослав, Галичина, Прикарпаття, УГКЦ, греко-католики, иконы, паломники, проща, святыни
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments