Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Анімаційна балада "Причинна" представить Україну на фестивалі в Іспанії

Анімаційну баладу Андрія Щербака «Причинна» за однойменним твором Тараса Шевченка відібрано до участі у ще одну конкурсну програму 9-го Picknic Film Festival, який пройде 17-19 серпня у місті Сантандер (Іспанія). Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Анімаційна балада "Причинна" представить Україну на фестивалі в Іспанії

Зазначається, що фестиваль є майданчиком для показу незалежного кіно і зосереджений на показі анімаційних стрічок, відеоарту, ігрових та документальних короткометражних фільмів.

Держкіно нагадує, що для «Причинної» це вже четвертий показ в Іспанії і загалом 24-та участь у міжнародному кінофестивалі.

Як повідомлялося, анімаційна стрічка-дебют Андрія Щербака "Причинна" стала однією з 97 картин, що змагалися у конкурсі 18-го Міжнародного кінофестивалю в Лансароте (Festival Internacional de Cine Lanzarote), який відбувся у квітні цього року. Для "Причинної" це був уже 12-ий фестиваль.

Щербак також є автором сценарію фільму "Причинна". Продюсер - Геннадій Кофман. Виробництво: кінокомпанія "МаГіКа-фільм". Фінансова підтримка: Державне агентство України з питань кіно.
Tags: Держкіно, Шевченко, анимация, зроблено в Україні, кинофестивали, мультфильмы, українське, фильмы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments