Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Недорогенький редут, або останні надії путінаОлександр Палій

Скільки часу Юлія Тимошенко здатна встояти проти Путіна?

У 2009 році вона встояла півгодини.

Нагадаю, тоді Тимошенко уклала газові угоди з Путіним, якими завдала Україні шкоди, за даними «Нафтогазу» 26,6 мільярдів збитків на переплаті за газ і ще 12 мільярдів доларів на недоплаті Росією за транзит. Україна цією угодою вимушена була платити за газ навіть якщо його не споживала, вся програма енергозбереження заздалегідь нищилася.

Тим часом, за Президента Порошенка, який 5-й рік протистоїть Путіну, Україна повністю позбулася газової залежності від Росії. З 15 листопада 2015 р. Україна не купує в Росії жодного кубометра газу, Росія рішеннями Стокгольмського арбітражу перетворена на боржника України за свій газ (суд визнав, що за угодами Тимошенко Україна переплатила Росії за газ 4,6 млрд доларів, і зобов’язав Росію їх повернути).

На фото: З яким обличчям Тимошенко зраджувала Україну.

Helen Filo
Новое поступление агитационного материала, полезного и удобного для работы с окружающей средой в предвыборный период. Легко распечатывается, проходит во все щели и может быть использован в качестве методички и темника! Изделие выполнено в трендовых цветах, согласно рекомендациям Института Pantone, и подходит для всех возрастных групп.


БОНУС:

Тимошенко не приховує, що готує проросійський сценарій у випадку перемоги: «дама без коси» зробила VIP-спікером колишнього соратника Януковича
https://hyser.com.ua/ru/politics/340535-timoshenko-ne-prihovuye-shho-gotuye-prorosijskij-stsenarij-u-vipadku-peremogi-dama-bez-kosi-zrobila-vip-spikerom-kolishnogo-soratnika-yanukovicha

Тимошенко и “любі друзі” Путина
http://tema.in.ua/article/10296.html
Tags: Гриценко, Путин, Тимошенко, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, сравнение
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments