Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про медіаповій і підміну понять

Більшість українських телеканалів подають новини приблизно так: «Сьогодні в .****… області чоловік підірвав гранату в нічному клубі на щастя сам чоловік не постраждав. Загинуло 5 охоронців. Це сталося завдяки недбалості правоохоронних органів, які не прагнуть закрити всі канали торгівлі зброєю»… Це ЖЕСТЬ!!! Це дно маніпуляції. Тобто чоловік, який підірвав гранату білий і пухнастий і критиці не підлягає, а винна поліція? Вражає те, що піпл це хаває і підхвачує. Так само подається інформація на будь-яку тему. Що б не відбулося в країні – спочатку подається негативна подія, а на завершення підв’язується під «злочинну влада», яка винна в тому, що хтось сів п’яний за керммо і збив людину, що хтось дав комусь хабря, щоб «порішать», що людина працює в тіні і не сплачує податки за рахунок, яких можна було б підняти зарплату бюджетникам чи пенсію бабусі…

Вражає цинізм. По перше: майже всі новини – негативні, щоб нагнітати в суспільстві обстановку. По друге: негативні новини всі підв’язуються під органи влади, щоб, при згадці про будь-який орган влади, в людини виникала негативна асоціація. В Україні, попри війну, є і досягнення – можливо, не такі великі, як хотілося б декому, але вони є – і досить немало. Та наші #недорогенькі не покажуть цього нікому, щоб у людей складалася тільки негативна думка про «зрадницьку владу».

Останнім часом почали використовуватися прийоми російської пропаганди: майже на всіх політичних ток-шоу залучаються «експерти» з будь-якого найбезглуздішого питання, багато з цих «експертів» – колишні прихильники януковоща, а якщо хтось занадто аргументовано говорить на захист влади, його швидко перебивають ведучі і надають слово критикам влади, або т.з.«експертам», або ж пускають рекламу.

Чому ж наша влада так дуже не влаштовує путінТБ і «українськіТБ»…

Може не така вона вже і зрадницька?

Антивсепропальщик/Антипопуліст

Продажные брехливые журнашлюхи - нечистые животные)))
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/1974999.htmlЮрій Гудименко
Вот за что я люблю сучасні українські медіа (сучукрмедіа, если коротко), так это за то, что они реально поднимают планку убогости до просто-таки заоблачных высот. На чемпионате мира по педрильности ряд украинских СМИ могли бы получить 393 балла по десятибалльной шкале.

Пример.

«Украинская правда» со ссылкой на пресс-службу Порошенко пишет о поданной Президентом декларации о доходах. Максимально тщательно журналисты перечисляют цифры: вот это в этом банке, вот это – в другом банке, вот это заработала Марина, а вот это было в декларации в прошлом году... В короткой новости у них перечислено 19 (!) цифр, касающихся денег Порошенко, вплоть до 393 фунтов стерлингов, хранящихся в одном из банков. Очень важная для читателя цифра, да. Поражает воображение.

В сообщении пресс-службы, на которую «УП» ссылается, была ещё одна малозаметная цифра, которую дорогое во всех смыслах медиа решило не упоминать. Эта цифра – 200 000 000 гривен, потраченная за минувший год «Фондом Порошенко» и другими его фондами на благотворительность, в первую очередь на медицину и на армию.

Понятно, что сообщать читателям про двести миллионов не так важно, как про 393 британских фунта. Фунты – это что-то заграничное, потустороннее, дорогое. Про это читатель знать должен, это важно. А про сраную сотню лямов на армию – пффффф. Перебьются. А то ещё вдруг подумают, что Порошенко не такой плохой, как наши сучукрмедиа про него говорят.

Фунт залуп за воротник. 393 фунта залуп.

1

Картинка просто так.
Tags: #недорогенькі, антизомби, геббельсовщина, гниди, журнашлюхи, зрадофилы, информационные враги, лживые СМИ, пропагандоны
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment