Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Український фільм переміг на кінофестивалі у Вірменії

Художній фільм українського кінорежисера Романа Бондарчука "Вулкан"отримав Гран-прі 15 Міжнародного кінофестивалю "Золотий абрикос" у Вірменії. Про це повідомляє Sputnik Армения.

Український фільм переміг на кінофестивалі у Вірменії
На головному фото: фільм "Вулкан"

За сюжетом, Лукас, який переживає кризу середнього віку, працює перекладачем у складі моніторингової місії ОБСЄ. Серія дивних збігів залишає його одного в степу, де він починає життя спочатку.

Фільм знято за сценарієм Алли Тютюнник, Дар'ї Аверченко і самого Романа Бондарчука. У головних ролях - Сергій Степанський, Віктор Жданов, Христина Дейлик, Тамара Соценко.

Друге місце у номінації "Найкращий ігровий фільм" отримала швейцарська картина "Фортуна".

У номінації "Вірменська панорама" найкращою стрічкою було визнано вірменсько-іранський фільм "Єва". У цій же номінації приз Національної кіноакадемії Вірменії отримав дебютний фільм Артура Саакяна "З вітром".

За найкращий сценарій приз імені Гранта Матевосяна отримав режисер Абуфазлу Сафарі (Іран/Німеччина) — за картину "Вантажівка заходу сонця", а приз імені Соса Саргсяна — як кращому акторові — присуджено Шанту Ованнісяну, що зіграв у фільмі "Єва".

Найкращою документальною картиною журі назвало спільну вірменсько-турецько-нідерландську стрічку "Далеке сузір'я". Другий приз отримала картина "Зустрінемося завтра, якщо дасть Бог" (Іспанія).

Особливим призом журі нагородило фільм "Прозорий світ" режисера Вахтанга Кунцева-Габашвілі.
Tags: Армения, зроблено в Україні, кинофестивали, перемоги, українське, фильмы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment