Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські школярі здобули шість медалей (4 золоті, 2 срібні) на математичній Олімпіаді

Шестеро українських старшокласників здобули чотири золоті та дві срібні медалі на 59 Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить 3–14 липня в м. Клуж-Напока (Румунія). Про це повідомляє прес-служба Мініосвіти.

Українські школярі здобули шість медалей на математичній олімпіаді
Фото: Міносвіти

"У загальному рейтингу українська команда посіла 4 місце з понад 100 країн світу, після США, РФ і Китаю. Це вже 26 виступ команди з України на цих змаганнях. Попередні роки наша команда жодного разу не піднімалася вище 6-го місця", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що переможцями стали учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 - Роман Сарапін ("золото"), Нго Нгок Тхай Шон ("золото"), Аліна Гарбузова ("срібло"); Харківського НВК № 45 "Академічна гімназія" - Ілля Коваль ("золото"); ліцею № 208 м. Києва - Федір Юдін ("золото"); природничо-наукового ліцею №145 м. Києва - Арсеній Ніколаєв ("срібло").

Олімпіада проходить у два тури. У кожному з них учасники розв’язували по три задачі з різних напрямів шкільної математики - геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики.

Міжнародна математична олімпіада (MMO) – чемпіонат світу з математики серед старшокласників. Змагання проводять щороку в одній із країн-учасниць. Перша ММО пройшла в 1959 році в Румунії. Минулого року українська команда посіла 14 місце. Загалом, за всю історію своєї участі в олімпіаді Україна здобула 141 медаль: 38 золотих, 59 срібних і 44 бронзових.
Tags: Международные турниры, Олимпиады, математика, медали, молодежь, награды, перемоги, подростки, українці, школьники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments