Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Уроки Другої Світової війни для української нації

Після Другої Світової війни московити використали її події для ліплення новой історічєской общності - совєтского народа. Тих же 🐷🐶, але якщо прямо сказати, що ми вас всіх асимілюємо в т.зв. рускіх, то це буде занадто. Тому заходили через бекдор, типу в війні народи совка іспиталі такоє єдінєніє, що виник новий народ - совєтскій. Короче звичайний імерський розвод.Для цього процесу мокша використовувала події Другої Світової, як основу і епос. А після розвалу совка, ці події використовувала вже влада Росії, для агітації в колишніх республіках за рускій мір, общєє прошлоє, общую історію, витірани, дєдиваєвале, народ-пабєдітєль і проча фігня.

І ось ця тема т.з. "Вєлікой Отєчественной Войни" це єдине, на чому вони можуть будувати свою ідентичність і оце общєє. Все інше або розвінчане, або малозначуще. Октябрський переворот вже нікого не цікавить, лєталі в космос це билая слава після успіхів Ілона Маска, Імперський період то давно і не правда. Ось і все.
Міф про Велику Вітчизняну це основа їх основ. Тому путін і використовує в переіменуванні військових частин цей, а не якийсь інший період історії. Це єдине на чому вони тримаються, що вони можуть пхати всім як общую історію.Перед Майданом Україна, що лише недавно здобула незалежність, тільки випрацьовувала власний погляд на свою історію - що совок розв'язав війну, українці стали його заручниками, втративши державність у двадцятих і мусили бути його ресурсом у війні за його інтереси, а також вели свою боротьбу на три фронти - проти німців, росіян і поляків.

На цьому рашка використовувала своє побєдунство, чітко протиставляючи його правді, типу "Што ваше украінство? - проект проігравших! Так ми в войне гітлера пабеділі, вместе ми Пабедітєлі, а в вашем взгляде - ви проігравшиє".

Тому власне я вважаю, що цей елемент потрібно повністю нівелювати і вибивати цей камінь з під ніг нашого ворога.
Інший підхід - це якось продовжувати триматися за так звану "Велику Вітчизняну Війну", намагатися якось інтегруватися в цю тему. Але всі ці намагання завжди залишаться потворним мутантом нашого і не нашого. Ми будемо намагатись вбудуватись в тему війни сталіна з гітлером на боці сталіна і завжди будемо приречені бути додатком до совкового народу.
Є лише один правильний погляд з точки зору українця: 1) війна розв'язана совком, 2) українці, що загибли це провина совка, 3) ми втратили свою державність за 20 років до цього і стали ресурсом сталіна, який нас не цінував, 4) це не протирічить тому, що українці демонстрували героїзм і без нас маньяк не переміг би. І в той же час: багато українців воювали на три фронти в рядах УПА.
Лише розуміння цієї правди убезпечить нас від дурної тяги примкнути до совка.


Українська Повстанська Армія

І щоб дати відповідь на всі ці назви українських міст в назвах військових частин ворога, треба безжалісно добивати його міф про Вєлікую Отечественную, із якого ворог черпає сили. Треба запросити Виктор Суворов з Брістоля в Україну, дати йому нагороду від імені України, поставити пам'ятник за життя, назвати вулицю в його честь і запрошувати на всі канали, щоб пересказував свій Криголам, День М, Остання Республіка і інші книги нашим громадянам. Треба вибивати камені із фундаменту рускава міра, урівнювати СССР до Германії, сталіна до гітлера, комунізм до нацизма, а РККА до Вермахта. Тоді ці всі ідеологічні маркери не будуть працювати.Джон Сміт

22 червня через імперські амбіції совків гітлер довбанув по своєму другу сталіну. Сталін хотів напасти на Європу, совкам дуже хотілося розповсюдити совок на весь вільний світ, і для цього сталін намагався використати гітлера як криголам Європи. Два друга дружили, цілувалися, пили горілку разом, але один розгадав плани іншого і пирнув розочкою на випередження. В результаті десятки мільйонів загиблих, серед яких величезна частина - українці.
Ось що означає бути бездержавним гарматним м'ясом. Ніхто твоє життя не цінує - оккупант використовує тебе за принципом: "бабы еще нарожают".

Всього за 20 років до того українці свою державу втратили. Бо не цінували і не розуміли її важливості, вірили таким же балаболам, як і зараз, про буржуїв-бариг-поміщиків при владі. Повірили, допустили розвалу під час війни і стали ресурсом оккупанта. І всього за 20 років втратили більше 10 мільйонів своїх людей. А скільще ще виселено, а скільки перетворено на перевертнів-совків...Твоя українська держава, нехай в твоїх очах погана, але вона твоя. Ти можеш вийти і скинути януковича. А коли тут оккупант, то це вже не твоя держава. Виходь, кричи ганьба, падай на підлогу і бийся в істериці - все. В кращому разі вишлють в якесь чергове Лабитнангі.
Ось головний урок з 22 червня, що має винести українська нація.

Джон Сміт
Tags: Вторая мировая война, Немецко-советская война, гниди, декоммунизация, зрадофилы, развенчание мифов, історична правда
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments