Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Category:

Миллер тоже на Тимошенко поставил. Ню-ню.

юлька

Нафтогаз України - Naftogaz

Російські журналісти поцікавилися у керівника Газпрому Олексія Мілера, як він збирається врегулювати заборгованість перед Нафтогазом на кілька мільярдів доларів.

На що Мілер відповів, що чекає "конструктивних пропозицій" від керівництва України у 2019 році. (І чого б це аж у 2019?))!!!!!!!!!!!!!!!


Наприклад, Нафтогаз раптом відмовиться від стягнення $2,6 млрд, стане купувати газ в Росії за завищеною ціною, а європейський реверс згорне. Не буде стягувати додаткові штрафи за 2018-2019, а ще погодиться транзитувати рівно стільки газу, скільки буде зручно Газпрому, з шаленими перепадами у обсягах протягом доби.

Ще дуже конструктивно, щоб систему тримали завжди готовою до великих обсягів транзиту, а платити треба було лише за ті обсяги, які Газпром подасть на транзит. І щоб ніхто більше не мав доступу до труби. І бажано, щоб на ці відносини не розповсюджувалося законодавство України чи ЄС, щоб це була така собі сферична труба у вакуумі. Тобто, щоб все стало так, як було до 2014.

Дуже зрозуміла позиція. Але Україна впроваджує енергетичне законодавство ЄС, і має застосовувати єдині європейські правила. Це означає чесні тарифи, прямі відносини між операторами суміжних ГТС, інтерконектори, які працюють в обидва боки, доступ третіх осіб до інфраструктури і інші не дуже конструктивні, з точки зору монополіста, речі.

Інтегрований європейський ринок газу, на якому діють єдині для усіх правила, -- це найкраще рішення для ЄС в умовах залежності від одного постачальника. Це також можливість України захистити себе

#UAtransit

Фото Нафтогаз України - Naftogaz.
#сховайпаспортбабці
Tags: #uatransit, #сховайпаспортбабці, Газпром, Нафтогаз, Тимошенко, гниди, долги, кремлевские технологии, кроты Лубянки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments