Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Пост не для шарікових-швондерів-гнидЯкщо ви погано вихована людина, або дурень, або заздрісна істота, або самий вумний, то далі не читайте. Цей допис виключно для патріотів.


Друзі, ситуація складна. Треба таку підтримку Петру Олексійовичу організувати- броню, а не підтримку.
В чому річ? А в тому, що в Криму насправді повна *опа із-за нестачі прісної води. Як же путін вирішує цю проблему? У своєму фірмовому стилі: порушуючи всі закони, договори, правила, ламаючи рамки здорового глузду, логіки, застосовуючи методи гопників, злодіїв, крадіїв...
Зараз путінські посіпаки організовують повний бєспрєдєл в Азовському морі. До того, що із-за мосту, а раніше із-за його будівництва там припинено рух великих суден, що вивозили продукцію металургійної галузі на експорт, що давало країні валюту, додалися незаконні затримки кораблів на 2-3 доби, що ідуть з/в Україну російськими морськими силовиками чи прикордонниками, проводяться незаконні перевірки суден тощо.
Експерти припускають, що весь цей шабаш має за мету заставити Україну за спокій в Азовському морі відновити водопостачання на Крим.
На що розрахунок? На те, що в передвиборчий рік владі потрібні кошти на хоча б не погіршення добробуту населення. Саме тому путін з одного боку відрубає нам можливість заробити валюту, а з другого всередині країни активізує акції вимог пільг, компенсацій, виплат, доплат, субсидій (нещодавнє афгано-чорнобильо-шахтарське шапіто під ВР). Зараз вой про зубожіння буде сиреною хімічної атаки волати на весь світ.
Що треба робити?
1) Усвідомлювати ситуацію, по можливості заспокоювати/гасити оту сирену про зубожіння.
2) Не вестися на "справедливі" вимоги чергового стопіццотого майдану, най туди дітей-колясочників вивезуть (прошу вибачення).
3) Знати точно, що Порошенко обведе карліка недолугого, як він це робить завжди: ізящно, мудро, далекоглядно.
А для цього йому потрібна впевненість, що у нього надійний тил.
Петре Олексійовичу, ось Вам наша рука, і друга, і плече. Кажіть, що треба робить.

Кучер Елена

Коли рейтинг ВОНОЇ спіткнувся об реальні реформи злочинного рєжіма… хі-хі-хі!


Πραβдοργδ™🐾 @ChopperWatte
Здихаюча леБЛЯТЬ
а шоце ВОНА таке ісполняє ? це прикол ? чи реклама нового курсу? харош з НЕЇ шутить ! так вона і до виборів не дотяне. згорить нахер ТЁТКА на работє!
Но все щас народ пойдет эту леблядь рятувать страдалица за путина куйла..

Tags: Порошенко, кандидаты, поддержка, президенты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments