Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Рівненська глибинка запрошує туристів на Козацький редут. Добраніч, хунто!

У Дубенському районі Рівненщини 1 липня відбудуться заходи на Козацькому редуті, в межах яких організатори відтворять для туристів та шанувальників історичного минулого події понад 360-річної давнини, повідомляє Дубенська РДА.

Рівненська глибинка запрошує туристів на Козацький редут

"Цьогоріч на заходи з вшанування козаків на Козацькому редуті між селами Плоска та Семидуби завітає військово-історична група "Курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку". Це об’єднання людей, що займається вивченням військової історії періоду Визвольної війни 1648-1657 рр., а також дослідженням та реконструкцією матеріального (озброєння, спорядження, одяг, предмети побуту) та духовного (звичаї, традиції, уявлення, соціальна психологія) світів населення України XVII століття", - йдеться в повідомленні.

У програмі - літургія в капличці, хресна хода до збереженого редуту, де у 1651 році сотня богунців прийняли останній бій, прикриваючи відступ побратимів з поля Берестецької битви, панахида за загиблими козаками, літературно-музична композиція, козацькі змагання, частування козацьким кулішем.

Передбачається, що згадана військово-історична група, крім фрагментів реконструкції козацьких боїв, покаже їхнє озброєння, відтворить деякі звичаї, навчить мистецтву розводити вогонь у польових умовах, готувати на ньому автентичні страви.
Tags: Рівненщина, вшанування, зеленый туризм, козацтво, народні гуляння, реконструкция, село, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments