Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Відтепер ранок навчальних закладів Вінничини починатиметься з Державного Гімну

П’ять копійок: Дуже правильна ініціатива. Про це я мріяв ще з перших років Незалежності. Чекатимемо щоб почин до 1 вересня поширився і на інші області країни.

На Вінниччині в обласних комунальних навчальних закладах щоранку транслюватимуть Державний Гімн України. Відповідне рішення у п’ятницю ухвалила сесія Вінницької обласної ради, повідомляє Укрінформ.


ілюстраційна світлина

«Зобов'язати адміністрацію навчальних закладів, що є власністю Вінницької обласної Ради, щоденно, перед початком першого уроку в приміщенні навчального закладу транслювати Державний Гімн України в редакції ст. 1 Закону України «Про Державний Гімн України», - йдеться у рішенні облради.

Згідно з ухваленим документом, головам районних, міських, сільських, селищних, районних у містах, об’єднаних територіальних громад рекомендовано винести на розгляд відповідних сесій аналогічні рішення.

Своє рішення депутати обласної ради мотивували необхідністю виховання у молоді патріотизму, вірності та любові до Батьківщини і турботи про благо свого народу.

Ранок обласних навчальних закладів Вінничини починатиметься з Державного Гімну
Tags: Вінниччина, воспитание, вузы, гимны, местная власть, облради, освіта, патріоти, регионы, учбові заклади, школы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments