Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Офіційний запит керівництву НСЖУ: на кого працює Спілка і чому ворог України досі член НСЖУ?


Параллельная реальность от РосСМИ: выступление регионалки на слете немецкой запутинской "Левой партии" - это "украинская ЖУРНАЛИСТКА рассказала в Бундестаге".
Можно арендовать подвал и пару запутинских депутатов, и хоть каждый день проводить такие "слушания в Бундестаге"

ІнфоВійська України @i_army_org
закрытые слушания о состоянии свобода слова)) вот ни буквы не добавить - шедеврально

П’ять копійок: Як багаторічний член НСЖУ (з 1995 року) ), а також член Асоціації Європейських журналістів маю право запитати і вимагати від керівництва Національної спілки журналістів України:

Чому по сей день Бондаренко Олена Анатоліївна (уроджена Коваленко; 26 травня 1974, Макіївка, Україна) (екс-нардеп ВРУ, член Партії регіонів) не виключена з лав Спілки? Названа колабораціоністка й досі ганьбить звання українського журналіста, прикриваючись членством НСЖУ. Не безпідставно вважаю, що ця громадянка працює на країну-агресора і порушує багато норм кримінального кодексу України. Стосовно порушень правил українського журналіста:

Бондаренко О.А. порушила Кодекс етики українського журналіста (ухвалений 2002 року на З’їзді журналістів-підписантів Кодексу, останні зміни внесено 2013 року. Кодекс затверджено 12 грудня 2013 року на пленумі Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та місяцем раніше – рішенням Комітету Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ)), що не сумісно з її членством в НСЖУ, а саме порушені наступні статті:

..2. Служіння інтересам влади чи засновників, а не суспільства, є порушенням етики журналіста.
4. Висвітлення судових процесів має бути неупередженим щодо звинувачених. Журналіст не може називати людину злочинцем до відповідного рішення суду.
6. Повага до права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події є найпершим обов’язком журналіста. Журналісти та редактори повинні здійснювати кроки для перевірки автентичності усіх повідомлень, відео- та аудіоматеріалів, отриманих від представників загалу, фрілансерів, прес-служб та інших джерел.
9. Факти, судження та припущення мають бути чітко відокремлені одне від одного. Неприпустимим є розповсюдження інформації, що містить упередженість чи необґрунтовані звинувачення.
10. Точки зору опонентів, в тому числі тих, хто став об’єктом журналістської критики, мають бути представлені збалансовано. Так само мають бути подані оцінки незалежних експертів.
12. Журналіст зобов’язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності.
13. Журналіст не повинен використовувати незаконні методи отримання інформації. Журналіст при зборі інформації діє в правовому полі України і може вдатися до будь-яких законних, в тому числі судових, процедур проти осіб, які перешкоджають йому в зборі інформації. Використання негласних прийомів збирання новин допускається лише тоді, коли це необхідно для забезпечення достовірності або точності матеріалу. Такі прийоми можуть бути виправдані лише у разі, коли іншими способами зібрати інформацію неможливо.
19. Свідоме порушення норм журналістської етики є абсолютно несумісним з професійною журналістикою, піддається громадському осуду, може бути підставою для позбавлення прес-карти чи членства в професійних спілках та НСЖУ. Розгляд конфліктних ситуацій етичного та професійного характеру здійснює Комісія з журналістської етики.


Член НСЖУ Бондаренко О.А, також порушила Декларацію принципів поведінки журналіста, які є головним підґрунтям членства в НСЖУ (прийнята на ІІ всесвітньому Конгресі Міжнародної федерації журналістів, Франція, 25-28 квітня 1954р., зі змінами на 18-му всесвітньому Конгресі МФЖ, Хельсингьор, 2-6 червня 1986р.)

Ця міжнародна Декларація проголошена як стандарт професійної поведінки журналістів, які займаються збиранням, передачею, розповсюдженням і коментуванням новин та інформації, висвітленням подій.
А саме громадянкою Бондаренко О.А. порушені:
Повага до істини та права громадськості на правду; журналіст зобов'язаний подавати інформацію, посилаючись на факти, походження яких він / вона знає. Журналіст не має ігнорувати суттєву інформацію чи фальсифікувати документи. Журналіст має використовувати лише чесні методи для отримання новин, фотографій та документів. Журналіст має усвідомлювати небезпеку дискримінації, якій сприяють засоби масової інформації, та повинен робити все можливе, аби уникнути поширення такої дискримінації, що базується.. на політичних чи інших поглядах. Журналіст має розцінювати як серйозні порушення: зловмисне введення в оману; наклеп, лихослів'я, безпідставні звинувачення.

Нагадаю, 20 лютого 2014 року член НСЖУ Бондаренко О.А. заявила німецькій газеті «Der Spiegel», що правоохоронці діяли «недостатньо жорстко» при розстрілі захисників Майдану (учасників Революції гідності).

До речі, в українській Вікіпедії в категорії: Члени НСЖУ ворог української держави Бондаренко Олена Анатоліївна позначена, як член організації, але мого прізвища - Леусенко Олег Володимирович я на сторінці не знайшов. Таке неподобство з боку НСЖУ вважаю не лише образою і професійною недолугістю, але й підігруванням керівництвом НСЖУ країні-агресору та неповагою до своїх постійних членів - патріотів Україні.

Вимагаю від керівництва НСЖУ виправити власні помилки, а саме виключити із своїх лав Бондаренко О.А. і розібратися з інформаційними сайтами про організацію, щоб вони відповідали дійсності. В разі ігнорування вимоги змушений буду звернутись до українських і закордоних колег щодо початку акції з бойкоту НСЖУ.

Якщо Бондаренко О. А. була виключена з лав НСЖУ, то це добре, але громадськість має право отримати відповідь від НСЖУ: коли це відбулося і на яких підставах? Питання принципове і торкається гідності кожного як українського журналіста, так і громадянина України. І відповідати НСЖУ доведеться.
Tags: Бондаренко, НСЖУ, вопрос на засыпку, журналистика, журналисты, журнашлюхи, кроты Лубянки, очищение Украины, прорасеяне, пятая колонна, статті О. Леусенка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments