Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бывший друг Москвы Ын таки подписался под полным ядерным разоружением.

Монолитная ранее ось зла дает серьезную течь, что не может не радовать Западный мир и страшно бесить Москву:

Северная Корея обязалась приложить усилия по полной денуклеаризации Корейского полуострова. Об этом сообщает CNN со ссылкой на подписанный президентом США Дональдом Трампом и лидером Северной Кореи Ким Чен Ыном в Сингапуре документ.

КНДР взяла на себя обязательства по полной денуклеаризации

"Подтверждая Панмунджомскую декларацию от 27 апреля 2018 года (подписанное главами Южной и Северной Кореи - ред.), КНДР обязуется приложить усилия для полной денуклеаризации Корейского полуострова", - говорится в документе.

В нем отмечается, что Соединенные Штаты и КНДР также обязуются установить новые двусторонние отношения в соответствии с желанием народов обеих стран для достижения мира и процветания. Кроме того, страны договорились объединить усилия для развития длительного и стабильного мирного режима на Корейском полуострове.

Докладніше українською:

Президент США Дональд Трамп та глава КНДР Кім Чен Ин у спільній декларації зобов'язалися співпрацювати для розвитку нових відносин між США та КНДР та сприяти миру, процвітання та безпеки Корейського півострова та світу, передає Politico.

Дональд Трамп та Кім Чен Ин у Сингапурі провели всеосяжний обмін думками з питань, що стосуються встановлення нових відносин між США та КНДР, а також створення тривалого та надійного мирного режиму на Корейському півострові. Президент Трамп зобов’язався забезпечити гарантії безпеки КНДР, а голова Кім Чен Ин підтвердив свою непохитну прихильність повній денкуклеризації Корейського півострова.

Будучи переконаними, що встановлення нових відносин між США та КНДР сприятиме миру та процвітанню Корейського півострова та світу, і визнаючи, що взаємна довіра може сприяти денуклеризації Корейського півострова, президент Трамп та Голова Кім Чен Ин заявили таке:

1. Сполучені Штати та КНДР взяли на себе зобов’язання встановити нові відносини між США та КНДР у відповідності з бажанням народів обох країн забезпечення миру та процвітання.

2. Сполучені Штати та КНДР об’єднають зусилля, спрямовані на створення тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові.

3. Підтверджуючи декларацію, підписану у Панмунджоні від 27 квітня 2018 року, КНДР зобов’язується докласти зусиль для повної денуклеризації Корейського півострова.

4. Сполучені Штати та КНДР зобов’язуються проводити роботи із пошуку останків військовополонених, включаючи негайну репатріацію тих, кого вже ідентифікували.

Як відомо, за підсумками зустрічі президент США Дональд Трамп та голова Північної Кореї Кім Чен Ин підписали «історичний документ», зміст якого обіцяли розкрити пізніше.

Перед цим президент США і лідер КНДР взяли участь у формальній церемонії привітання на тлі прапорів двох держав. При цьому, американський президент продемонстрував жест відкритості, привітавши північнокорейського лідера обома руками.

Як відомо, офіційна зустріч Дональда Трампа з Кім Чен Ином розпочалася 12 червня о 9 ранку за місцевим часом. Трамп планує вже о восьмій вечора 12 червня вилетіти до Сполучених Штатів після переговорів у Сінгапурі з лідером КНДР Кім Чен Ином.
Tags: КНДР, США, Трамп, Ын, геополитика, демилитаризация, договоры, ось зла, переговоры, разоружение, тема № 1, ядерное оружие
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments