Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Если у газовой барыги всё тип-топ с рейтингами, то чего тогда так парится?

Про головну шахрайку країни, яку спонсорують скривджені олігархи

А хто це у нас тут такий уже готується до виборів і порозвішував усюди білборди? А хто це у нас тут такий голодний і спраглий до влади? А хто це у нас тут такий красівий i бiдний ,як церковна миша? Уті - путі !
Мі-мі-мі, зубожіння

Диалог.UA

Лиш вона, лиш вона…
Юрий Бирюков
По всей стране висят борды, реально вот по всей стране — я двое суток был в командировке и наблюдал места, где три борда подряд были с этим самым «новым курсом на северо-восток».
А теперь Вона лезет на меня еще и в ФБ и на Ютубе. Объем такой массированной рекламы, как и источники оплаты этой самой рекламы… Ну, то такое. У меня другой вопрос, на самом деле…
А вопрос такой: если все так розово-зефирно с ее рейтингами, которые регулярно вбрасывают; если все так мило и замечательно с ее «перспективами» — какого черта тратить такие дикие деньги сейчас, за 9 месяцев до выборов?


http://ibigdan.com/2018/06/11/lish-vona-lish-vona/

Сергей Каптан
По-перше, це красиво, а по-друге, дуже доступно роз'яснено що за новий курс у вічної баби йулі! Ці дві реклами нарешті знайшли один одного!
Власнику борду уважуха, це ж треба так "вдало" розмістити ці дві скандальні реклами! :)
P.S. це в Кременчуці
Фото від Сергія Кулясова.
Oleksa Marushchak
Одна офіційно задекларовано зубожіла жінка ледве сплатила непомірну комуналку, поїла єдиного в холодильнику піввареника, на передостанній мільйон гривень замовила собі соціологію, а на останній перед новою валізою від курченка-коломойського мільйон ледве купила 100500 бігбордів по всій країні.
Ще ніколи знедолені не жили так важко!


Tags: Тимошенко, аферисты, гниди, двойные стандарты, кроты Лубянки, обзор, олигархи, политики, политреклама, популисты, реванш, шапито
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments