Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Відродимо Українську Церкву - відродимо Україну!

Маю честь в цей день - 10 червня 2018 р., в день Всіх святих землі Української, розмістити прохання парафії "Всіх святих землі Української" м. Подільська Одеської області:

Нарешті прийшов час, коли справедливість настає і українська Церква має отримати томос від Вселенського патріархату. Багатовікові утиски і поневіряння української Церкви скінчаються, а разом з цим спливає час панування на нашій землі Російської (московитської) церкви, церкви країни-агресора і окупанта, який топить нашу країну в крові і забирає життя найкращих представників нашого народу.


ілюстраційне фото, ukrainaincognita.com (Синявка, Менський район, Чернігівська обл., найстаріший серед козацьких храмів, 1706 р. Один з еталонів козацького бароко). Наразі триває обговорення проекту храму УПЦ КП, м. Подільськ, Одеська область, долучайтеся!

Настає час істини для кожного з нас. Маємо відповісти на питання: хто ми є - патріоти і справжні діти рідної землі чи манкурти, які і надалі будуть робити вигляд , що не розуміють того, що ворожа, чужинська церква, яка насправді є філіалом фсб в Україні несе не благо, а виконує чорну роботу з пропаганди т.з."русского миру" і паплюжить справжню Українську Церкву? МП під час проповідей через своїх неправдивих клікуш щодня робить свою чорну справу.

Якщо ти справжній українець , то як можеш іти не до Українського священника , а до фсбшного попа, фінансувати ворога, що благословляє російських вояк, які вбивають твою країну?

Постало питання будівництва в Подільську, що на Одещині не просто чергової каплички чи церкви (їх і так чимало у нас , але всі вони МПшні). Маємо збудувати першу і поки, що єдину українську Церкву Київського Патріархату в дуже зрусифікованому і понівеченому совєцькою пропагандою регіоні.

Віряни парафії ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ м. Подільська звертаються до небайдужих українців. В нашому місті існує жива Церква УПЦ КП - це люди, віряни, але Служіння відбувається в приватному будинку через відсутність будівлі Храму вже на протязі майже 2-х років. Необхідно побудувати хоча б невеликий Храм , де можна було б звершувати Богослужіння постійно, а не лише у вихідні та на свята.

На жаль, наша громада не має таких можливостей і ресурсу, тому звертаємось по допомогу до всіх небайдужих. За ваші пожертви велика подяка від Господа Бога і Матінки Церкви! Нехай береже і благословить Вас Господь Бог!
Парафіяльна Рада парафії ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ м. Подільськ Одеської області. Благочинний о. Михайло Базилько, голова парафіяльної Ради Туренко Інна.

Звіт про хід будівництва Храму будемо додавати окремо в постах

Рахунки для пожертв:
ПРИВАТ: N 4731 2191 0898 9389 Туренко Інна
АВАЛЬ: N 4239 2200 2015 3366 Туренко Інна
Для валютних надходжень: N 5168 7427 1825 1287 Туренко Інна.
телефон 0961707407
Tags: Київський Патріархат, Одещина, УПЦ КП, благотворительность, вера, помощь, православие, просьба, строительство, храмы, церковь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments