Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В. Кличко встретили в США на церемонию вхождения в Международный зал боксерской славы

Виталий Кличко завтра вскоре станет первым украинцем в Зале боксерской славы. Почетный чемпион WBC гордится своим достижением.

Виталий Кличко приехал в США на церемонию вхождения в Международный зал боксерской славы

Легенда мирового бокса Виталий Кличко войдет в Международный зал боксерской славы. Голова Киева уже прибыл в США и прогулялся музеем боксерской славы. Об этом сообщает XSport.

"Друзі! Мені дуже приємно, що Україна прозвучить і буде увіковічнена в Міжнародному залі боксерської слави. Я вже в Канастоті, в Сполучених, де в неділю відбудеться урочиста церемонія введення нових імен в зал слави. Тепер там буде і ім’я українського чемпіона! Я вдячний всім, хто оцінив мій внесок в світовий бокс, хто поважає Україну за її досягнення. Також в музеї боксерської слави побачив легендарний ринг, який багато років стояв на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку, і на якому боксували Мухамед Алі та багато інших легенд світового боксу. Серед їх імен знайшов і своє та брата. Я щасливий, що ми з Володимиром колись боксували, можна сказати, на одному рингу з тими, на кого ми рівнялися, з легендами, яких знають мільйони людей в усьому світі.», - рассказал Виталий Кличко.

Напомним, 10 июня в Канастоте (США) состоится торжественная церемония, на которой «вечного» чемпиона мира в супертяжелом весе по версии WBC Виталия Кличко официально включат в Международный зал боксерской славы. Виталий Кличко победил в голосовании с первой попытки в номинации «Современные боксеры» (те, кто провели последний бой не раньше 1989 года).


Tags: Великі Українці, Кличко, США, бокс, достижения, звезды, знай наших!, мэры, признание, слава, спортарены
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment