Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Антонов" запретил России выпускать украинские самолеты

Державне підприємство Антонов не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модернізації літаків Ан-124-100 Руслан, а також заявляє про неможливість виробляти їх російською стороною. Про це прес-служба підприємства повідомила у відповіді на офіційний запит порталу Оbozrevatel, передає Бізнес.Питання про відновлення серійного виробництва літаків Ан-124-100 Руслан з російською стороною фахівцями ДП Антонов не обговорюється "- йдеться у відповіді.
Крім того, про можливості Росії самостійно виготовляти і модернізувати літаки Руслан, на підприємстві повідомили, що в Ульяновську був побудований виробничий комплекс, який отримав назву Авіастар, саме для випуску Русланів. За допомогою Антонова було запущено серійне виробництво цього літака і випущено 36 літаків.
"Якщо мова йде про модернізацію, то передбачається внесення змін до типової конструкції. При цьому, тільки розробник літака - держпідприємство Антонов володіє усіма технічними знаннями і необхідною інформацією про конструкції, властивості, ресурсу, терміну служби і льотної придатності літаків Ан-124-100, включаючи дані випробувань і аналізів, необхідних для збереження цілісності конструкції. Таким чином, виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою Антонов без участі держпідприємства Антонов неможливо ", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що у листопаді 2017 року ЗМІ повідомляли, що Україна і Росія ввели переговори про відновлення співпраці навколо продовження льотної придатності літаків Руслан (Ан-124-100).
Відзначимо, що державне підприємство Антонов заявляло, що виконає роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 Руслан російської авіакомпанії Волга-Дніпро. Крім того, у держпідприємстві заявили, що Волга-Дніпро не входить до переліку компаній, в яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції.
Крім того, у лютому 2018 року, Україна припинила поставки двигунів Д-436 для пасажирських літаків Ан-148, що збираються на Росії.


Tags: "Антонов", Руслан, авиастроение, госкомпании, двигатели, зроблено в Україні, компании, національний виробник, победы над россиянами, предприятия, производство, раша гудбай, рашказамещение, русскиенахуй, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment