Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Луцьк прийме командний чемпіонат Європи-2019 з багатоборства

Українське місто Луцьк у 2019 році прийме Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства.

Багатоборство: український Луцьк прийме командний чемпіонат Європи-2019

Відповідне рішення було прийняте на засіданні Виконавчого комітету Європейської легкої атлетики. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Коментуючи проведення командного чемпіонату Європи з багатоборства в Луцьку, президент ФЛАУ Ігор Гоцул зазначив, що ці змагання зламають сумну тенденцію, коли Україна була позбавлена права проведення міжнародних легкоатлетичних змагань упродовж тривалого часу.

"6-7 липня 2019 року вісім найсильніших європейських команд, включаючи збірну України, у Луцьку боротимуться за перемогу у Суперлізі командного чемпіонату Європи. Ці змагання зламають сумну тенденцію, коли Україна була позбавлена права проведення міжнародних легкоатлетичних змагань упродовж тривалого часу. У 2013 році ми блискуче провели юнацький чемпіонат світу у Донецьку. Ми мали амбітні плани щодо продовження цієї традиції. Проте агресія Росії проти нашої країни зламала ці плани. Ми були позбавлені права проведення змагань, втратили кілька баз підготовки.

Проте ми наполегливо працювали, будували нові стадіони і боролися. Як результат, нам вдалося повернути в Україну міжнародні легкоатлетичні змагання. Це наша перемога. Впевнений, що після завершення чемпіонату у нас буде привід привітати один одного і з успішним виступом українських легкоатлетів, і з успішним проведенням турніру. Вітаю всіх з цією новиною і до зустрічі у Луцьку", - сказав Гоцул.

Зазначимо, що командний чемпіонат Європи з багатоборства проводиться у чотирьох лігах. Найсильніші команди виступають саме у Суперлізі. У 2017 році Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства приймав Таллінн. Тоді збірна України перемогла у командному заліку. В індивідуальному заліку українська спортсменка Аліна Шух була найкращою у змаганнях семиборок, а Олексій Касьянов став другим серед десятиборців.
Tags: Луцьк, Чемпіонат Європи, команды, легкая атлетика, спорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments