Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Тимошенко послідовна подільниця Кремля в блокуванні євроатлантичних перспектив Україниальо, Сырожа Власенко, чия б ото корова мичала...

Pavlo Nuss
Тимошенко є послідовною торпедою, яка так чи інакше постійно торпедувала євроатлантичні перспективи України.

Спікер Тимошенко Сергій Власенко заявив, що "У питанні НАТО Порошенко непостійний, як весняне сонце.."
Окрім іншої відвертої брехні Власенко продовжує маніпулювати українцями:
«Партія «Батьківщина» літом 2014 року ініціювали референдум щодо вступу в НАТО. Ми проводили тоді ініціативні збори, але єдине що тоді Петро Олексійович через окружний адміністративний суд заблокував нам проведення такого референдуму».

По-перше, у 2014 році питання щодо проведення референдуму обговорювалось, але було прийняте рішення про перенесення референдуму на більш сприятливий електоральний період, коли ідею вступу дійсно підтримало б більшість українців, і це рішення Президента було правильним. Ще ніколи українці не підтримували інтеграцію України до НАТО так, як зараз. За окремими соцопитуваннями підтримка членства в Альянсі перевищила 50% тоді, як у 2014 році цифра не сягала й 40% опитаних.
Більше того. Сама пропозиція Тимошенко провести референдум у 2014 році була відвертою російською технологією зірвати інтеграцію України до Альянсу "спираючись на волевиявлення українського народу", який в той час навряд чи схвалив позитивне рішення по НАТО, враховуючи спровоковану Росією дестабілізацію на сході та півдні України.
Далі.Тимошенко не вперше підозрюють у підіграванні Росії.
Про це свідчить:
опір ПДЧ в НАТО в 2008 році, прихована підтримка агресії Росії в Грузію, газовий договір в інтересах Москви, заклики до РНБО 28.02.14 не противитися анексії Криму, проведення в ВР Надії Савченко під номером 1 в свій список за квотою Медведчука, співпраця її нардепів з російськими пропагандистами.
Тому, Сергію, саме твоя патронеса є послідовною торпедою, яка так чи інакше постійно торпедувала євроатлантичні перспективи України.


Tags: Власенко, НАТО, Нусс, Тимошенко, гниди, евроинтеграция, консервы, кроты Лубянки, ликбез, манипуляции, опровержение утки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments