Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Херсонщині відкрили молочну ферму, на Київщині будують завод з виробництва хлібвиробів

Агрокомпанія «Торговий дім «Долинське» (Херсонська область) 22 травня ввела в експлуатацію нову будівлю молочно-товарної ферми на 217 корів. Про це йдеться в повідомленні департаменту агропромислового розвитку Херсонської обладміністрації, передає Agropоrtal.ua. - Сума інвестицій – 30 млн грн, – йдеться в повідомленні.У компанії розраховують, що нове приміщення поліпшить умови утримання, раздоя для нетелей і для майбутнього отелення корів, а також дозволить досягти максимального приплоду тварин і поліпшити їх продуктивність.

На Київщині добудовують новий завод з виробництва заморожених хлібних виробів за €22 млн

Один з найбільших виробників хліба і хлібобулочних виробів в Україні холдинг «Хлібні інвестиції» будує завод з виробництва заморожених хлібних виробів.

Відкриття заводу планується вже на серпень 2018 року в смт Нові Петрівці Київської області, поряд з існуючим хлібозаводом, передає Delo.UA.

- Холдинг придбав ділянку землі, яка відповідає всім законодавчим та екологічним нормам. Будівництво почалося більше року тому, – повідомили в прес-службі компанії.Сума інвестицій в проект складе € 22 млн. Наголошується, що підприємство будується за рахунок власних і кредитних коштів.

При введенні всіх необхідних потужностей обсяг виробництва на підприємстві складе 90 тонн на добу. Це дозволить реалізовувати продукцію як в Україні, так і на інших ринках.
Tags: Київщина, Херсонщина, агробизнес, заводы, молочка, предприятия, прогресс, развитие, строительство, фермерство, хліб
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments