Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Азербайджанська нафтокомпанія хоче збудувати в Україні завод з виробництва високоякісного авіапалива

Президент Петро Порошенко провів зустріч із президентом азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR Ровнагом Абдуллаєвим, під час якої сторони обговорили “турецькі проекти” компанії, залученість до них України та перспективи подальшого розвитку українського нафтопереробного комплексу, зокрема можливе виробництво авіаційного палива в Україні, повідомили в прес-службі Адміністрації Президента, передає УНН.Президент азербайджанської компанії відзначив, що компанія “почуває себе комфортно в Україні і стрімко розвивається”.

Наступного року, по закінченні стратегічних проектів в Туреччині, вся увага буде приділена Україні. Оскільки розвиток тут йде дуже успішно, – сказав президент SOCAR та наголосив, що “за десять років роботи в Україні, лише зараз створені хороші умови для бізнесу.

Порошенко відзначив теплі дружні стосунки між президентами України та Азербайджану та наголосив на стратегічному характері співробітництва між державами.

- Вважаю, що ми повною мірою маємо скористатися тими можливостями розвитку та поглиблення співробітництва, в тому числі і в сфері енергетики, – зазначив Президент.

При цьому він наголосив на важливості використання цього потенціалу для диверсифікації енергопостачання в Україну.

Сторони також обговорили можливості розширення співпраці в сфері постачання високоякісного авіаційного палива та можливого його виробництва в Україні у зв’язку з різким збільшенням авіаційного пасажиропотоку в українських аеропортах, зокрема Борисполя, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси та інших українських міст, – повідомили в АП.
Tags: Азербайджан, Порошенко, встречи, диверсифікація, заводы, компании, планы, сотрудничество, строительство, топливо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments