Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Луганський обласний ліцей виховав вже другий випуск добрих синів України

Операція об'єднаних сил / Joint forces operation

ліцей

«Ви добрі сини Українського народу, справжні воїни! Ніколи не бійтеся труднощів! Ми разом їх обов’язково здолаємо!» – наголосив Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв у своєму вітальному слові до випусників Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.
#ООС #Кремінна #Наєв #ліцей #випуск #фоторепортаж

26 травня, для 93 випускників Луганського обласного ліцею-інтернату пролунав останній дзвоник у стінах рідного навчального закладу.

З нагоди свята кадетів привітали Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв та виконуючий обов’язки голови, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Клименко.
Подарунком закладу від Сергія Наєва став комплект супутникової антени.

Фото Операція об'єднаних сил / Joint forces operation.Фото Операція об'єднаних сил / Joint forces operation.
Фото Операція об'єднаних сил / Joint forces operation.

Випускники ліцею сьогодні проходять службу у всіх родах військ та видах Збройних сил України, беруть участь в операції Об’єднаних сил. За інформацією прес-служби Луганської обласної державної адміністрації - військово-цивільної адміністрації, минулого року з 45 вихованців ліцею 36 вступили до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України, цього року майже всі випускники планують продовжити військову кар’єру.

ліцей 4

Варто зауважити, що це другий випуск ліцеїстів з того часу, як заклад у листопаді 2014 року було переміщено з окупованого Луганська до міста Кремінна.

ліцей 3
Tags: #Кремінна, #Наєв, #ООС, #випуск, #ліцей, #фоторепортаж, Луганськ, военные, возрождение, дипломы, кадры, ліцеї, молодежь, подрастающее поколение, подростки, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment