Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська Венеція: у Вінниці туристів почали катати на гондолі. Добраніч, карателі!

Майже Венеція: у Вінниці туристів почали катати на гондолі

У Вінниці стартував перший туристичний сезон незвичайного водного транспорту – гондоли, – що належить одному з місцевих підприємців. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "ВІТАТБ".

"Я довгі роки пропрацював за кордоном. Коли питали, звідки родом, жартома відповідав, що з Венеції. А тут так зійшлися всі пазли, що ми можемо зробити Вінницю дійсно маленькою Венецією. До речі, цю гондолу дідусь, який був її колишнім господарем, назвав Джульєттою. Зробив її, щоб освідчитися моїй бабусі в коханні", - розповів власник човна Віталій Гуменюк.

На носі відреставрованої гондоли встановлено особливий залізний гребінь – ферро, – що є противагою гондольєрові. На борту лунає тематична музика. Єдина відмінність від італійського оригіналу – колір і габарити. Вінницька гондола – ширша й коротша.


Фото: vinnitsa.info

Керування незвичним транспортним засобом чоловік освоював самотужки: техніку вивчав за допомогою відео з інтернету. Крім того, він отримав спеціальні дозволи на керування човном."Буду катати людей за кількома туристичними маршрутам. Просто катання по річці - прогулянка під трьома мостами Вінниці та до фонтану. Я хочу зробити "Джульєтту" романтичною "родзинкою" Вінниці", - зауважив Гуменюк.Зазначається, що півгодинна прогулянка на вінницькій гондолі коштує 250 гривень, у Венеції ж просять удесятеро більше.


Tags: Вінниця, отдых, развлечения, реки, туризм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment