Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Коротко про те, що "рускій - значіт нах.."

Не втримався. Коротко про те, що «рускій - значіт нах**»
https://m.facebook.com/vidsich/photos/a.226830084051085.55598.175245329209561/1739664459434299/?type=3&comment_id=1739841582749920¬if_t=feedback_reaction_generic¬if_id=1526908628106062&ref=m_notif …PastorKopf @freeTymokhin

Відсіч
#Чий_Крим, Даніла?

А от тепер побачимо, чи буде далі народний депутат Лещенко та захисники «свободи слова» стверджувати, що російському блогеру Поперечному не слід було забороняти в’їзд в Україну.

Бо сталося те, що і треба було довести. Поперечний нарешті відповів на питання «Чий Крим?»:

– «Крым чей?» Я что, б…дь, похож на его владельца? Я никогда не отвечал на этот вопрос. Лучше задайте эти вопросы депутатам и пограничникам».

https://bit.ly/2Li0A93

Геніальна слизька міжкрапелькова позиція для того, щоб не втратити своїх фанатів як в Україні, так і у Росії. Адже перші питатимуть в українських депутатів і прикордонників, а другі в російських. Українці отримають відповідь, що Крим український, росіяни – що російський.

Оскільки російська аудиторія Поперечного значно більша за українську, можна сказати, що по суті він визнає Крим російським, хоч і прямо про це не каже, щоб не втратити можливість заробляти гроші в Україні, бо йому чомусь не вистачає зароблених в Росії, де «антипутінському опозиціонеру» відкриті для виступів найбільші зали усіх міст.

Справжнє ж ставлення Поперечного щодо приналежності Криму було відоме ще до цього істеричного звернення, де він явно лестить нашому активісту Максиму Ковбику, приписуючи йому скарги на абсолютно всіх російських блогерів (ні Ковбик, ні будь-хто з нас навіть не знає про існування переважної більшості цих блогерів, оскільки ми не цікавимось ними, і той же Поперечний не був нікому з нас відомим, поки комусь не трапилось випадково якесь його висловлювання, спонукавши до подальшого дослідження цього несмішного скомороха).

Ми вже розміщували відео з висловлюваннями Поперечного про Крим, з яких чітко зрозуміло, що до Криму він не їздить не з поваги до суверенітету України, а тому, що просто хоче заробляти в Україні й боїться повторити долю Дорна, позиції якого щодо українців – «чтобы не воняли» – він висловлює явну підтримку: https://www.facebook.com/vidsich/videos/1736097753124303

Ця підтримка, а також слова «Ребята, Крым – это замечательно. Наш президент тоже так посчитал в какой-то момент, но он прав» були висловлені не просто так, а в інтерв’ю російській блогерші Альоні Бардовській для сюжету «Почему блогеры НЕ едут в Крым?». І Поперечний чудово знав кому і для чого це казав. Адже Бардовская, яка переїхала до Криму з Росії та кличе їхати до Криму інших росіян, є одним з рупорів анексії Криму: захоплюється російською військовою технікою, розповідає про чесність «виборів» і «референдуму», піарить Керченський міст, «разоблачает украинские фейки» тощо. Так само знає Поперечний, хто такі Ургант («Я порубил зелень, как красный комиссар жителей украинской деревни») та Дудь, який вивів Дорна на інтерв’ю, де той висловив свою симпатію до Росії, згадав про братні народи та пояснив, що вийшов на сцені в Юрмалі у футболці з тризубом, щоб в Украине «не воняли». Але при цьому Поперечний відвідує їхні шоу, сприяє їх розкрутці, і мило бесідує з ними про свою творчість, а не з’являється там, щоб висловити свою незгоду з тими речами, які ведучі цих шоу собі дозволяють щодо України.

Наша ж позиція, на відміну від слизької позиції Поперечного, залишається простою і зрозумілою: хоче росіянин заробляти гроші в Україні – хай займе чітку позицію щодо Криму та російської агресії. Хоче пройти між крапельками і розповідати про один народ і громадянську війну – хай робить це де завгодно, але не в Україні. І не треба прикривати свої бажання мати в Україні заробітки сім’єю, а, точніше, мамою, яка оселилася в Україні у 2007 році. Мами багатьох російських українофобів, які прямо підтримують політику Путіна, живуть в Україні. Чимало цих українофобів тут народилися і виросли, а не транзитом побували з 6 по 11 клас, як Поперечний. Мама і тато Плотницького під час війни жили в Чернівецькій області. Може нам і йому треба було забезпечити побачення з ними на малій батьківщині? Заборона на в’їзд Поперечному ніяк не завадить йому бачитись з мамою. Сам Поперечний полюбляє розповідати під час своїх шоу, як його мама напивається і курить маріхуану. Отже, є досить молодою і здоровою. А доходи Поперечного безболісно дозволяють йому перемістити себе і маму до будь-якої точки планети – хоч у Канни, хоч у Відень, хоч у Москву. І влаштувати з мамою не лише зустріч, але й показати їй світ та не обтяжувати при цьому домашніми клопотами щодо сина, який приїхав у гості. Думаємо, що мама буде вдячна сину за такі зустрічі з ним.

Ну а «борцям з цензурою» радимо зачекати на наступні наші відео. Адже ми виклали ще не всі «зашквари» Поперечного і не всі наші претензії до нього.
Tags: #Чий_Крим, гоу хоум, крымнаш, персона нон-грата, раша гудбай, российская оппозиция, русскиенахуй, черный список
Subscribe

 • Золото наше. Крыму приготовиться.

  Решение Апелляционного суда Амстердама о возвращении Украине ее Скифского золота в очередной раз подтвердило: Крым - это Украина, Россия, как и все…

 • У Лівані освятили пам’ятник Тарасу Шевченку

  У Лівані в Українському парку м. Баабда напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць…

 • (без темы)

  10 жовтня 1853 року у Києві освячено довгоочікуваний Ланцюговий міст через Дніпро та, одночасно з цим, відкрито пам’ятник Святому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments