Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бронзова скрипалька заграла над черкаськими вулицями. Добраніч, хунто!

Бронзова скрипалька «заграла» над черкаськими вулицями

У Черкасах на висоті семи метрів встановили повітряну скульптуру «Висока нота». Композиція зображує дівчину, яка «грає» на скрипці, сидячи в повітрі на тонкому дроті між стіною філармонії та спеціально встановленим опорним стовпом.

Автором роботи став відомий столичний скульптор Олександр Лідаговський, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

«Це певного роду постмодернізм – посадити дівчину, яка «грає» на скрипці, на канат, який завис у повітрі. Тим паче, я раніше стрибав з парашутом, і мені подобається переносити таку легкість та невимушеність у свої роботи. «Висока нота» допомагає усім нам відірвати очі від асфальту і поглянути вгору, аби хоч на мить подумки відірватись від життєвих справ та замислитись про щось високе і прекрасне», – зауважив Лідаговський.Митець запевнив, що його скульптура абсолютно надійна з погляду безпеки: був розроблений спеціальний проект, який пройшов усі належні перевірки. Щоб фігура не переверталася, центр тяжіння розміщено внизу.

Висота скульптури становить близько 1,6 метри, вона виготовлена повністю з бронзи і важить понад 150 кілограмів.

Ініціаторами встановлення цього незвичного для Черкас і всієї України витвору сучасного мистецтва стали акціонери двох місцевих компаній в межах підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою. Вони ж профінансували проект.

Назва скульптури, пояснюють автори ідеї, досить символічна: чим би ти не займався, потрібно завжди прагнути досягти найкращих результатів – взяти високу ноту.


Фото: Черкаська міськрада
Tags: Черкаси, музыканты, скульптуры
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments