Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко: в Украине слишком долго доминировал ядовитый "русский мир"В гуманитарной политике независимой Украины неприемлемо долго доминировали малороссийство и советчина, для чего в Москве даже придумали такое название как “русский мир”, - заявил президент Украины Петро Порошенко во время официальной церемонии почтения памяти жертв политических репрессий на территории Национального историко-мемориального заповедника “Биківнянські могили”, сообщает Укринформ.

Президент отметил, что подобные инструменты влияния и подчинения других стран в политологии называют культурным империализмом: “Те, що багатьма наївно сприймалося як звичайний культурний обмін, хай і здебільшого односторонній. Насправді, це було артпідготовкою для російської агресії. Десятиліттями, застосовуючи так звану м’яку силу, Росія готувала найнебезпечніші маршрути для танків. І от саме там, де їхні ідеологічні диверсанти занурилися найглибше, вони тоді й паралізували волю та спротив. І саме там у нас тепер окуповані території, які треба звільняти і які ми точно звільнимо”.Глава государства отметил, что в конце 2013 года карта Украины выглядела как иллюстрация к учебнику по истории КПСС. “Наші міста, селища і села були щедро утикані ідолами Леніна та його поплічників. За 23 роки незалежності влада так і не спромоглася визнати вояків УПА борцями за незалежність України. Сумновідомим законом 2012 року вони хотіли добити нашу українську мову”, - сказал он.

Порошенко также отметил, что он не мог как Президент оставить все так, как было на момент его прихода к власти. “Тектонічні зміни, які сталися із громадською думкою під час і після Революції гідності та внаслідок російської агресії, забезпечили потужну суспільну підтримку всім діям нової української влади в гуманітарній політиці та політиці української пам’яті – нашої історичної пам’яті”, - подчеркнул он.


Tags: Порошенко, дерусификация, раша гудбай, русские оккупанты, русскиенахуй, руцкимирЪ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments