Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Священик презентував книгу про українську національну ідею

Священик і волонтер Юрій Стельмащук презентував свою книгу "Український дім: будь господарем", присвячену пошуку національної ідеї. Презентація відбулася в Укрінформі.

Священик презентував книгу про українську національну ідею

"Книга включає три частини, і в першій частині - хто ми є в житті. Звичайно, перша частина більше духовного плану, оскільки я представлю частину духовності і десь розумію людські душі. І, звичайно, з християнської точки зору я можу твердо говорити про те, що тільки та людина, яка має моральну складову, може народжувати справедливість, мир, любов - ті цінності, які кожного з нас роблять особливим, неперевершеним", - зазначив автор книги.

У книзі автор також опублікував ряд розмов з однодумцями.

У короткій передмові до книги автор написав: "Ми нація звитяжців. Національна ідея завжди нагадуватиме нам про це. Будьмо господарями у нашому спільному Українському домі! Відповідальність і гідність понад усе!".

Юрій Стельмащук - громадський і політичний діяч, кандидат наук із державного управління, директор ДП "Національний центр ділового і культурного співробітництва "Український дім", голова політичної партії "Український дім", священнослужитель кафедрального Собору Святого Апостола Андрія Первозваного в Києві, волонтер.
Tags: волонтеры, книги, презентация, священники, українське, ідеї
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments