Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Список політиків-зрадників, які зганьбили Україну (документ)

Звісно, що провокація стосовно Волинської трагедії виношувалась в кремлівських кабінетах. Огидно, що зброєю антиєвропейської війни трупних карликів проти України стали т.з. українські політики, більшість з яких мають мандати народних депутатів і є членами Партії регіонів і Комуністичної партії. Дуже добре, що поляки зрозуміли провокацію п’ятої колони України і не повелися на азіопські технології.

Перший Президент України Леонід Кравчук, не зважаючи на те, що сам колись перебував у лавах злочинної КПРС і співробітничав з ворогом України Медведчуком, прирівняв лист регіоналів і комуністів до національної зради. Тобто, назвав членів ПР і КПУ зрадниками.

***********
fsPouGbWRyoЯк відомо, у п’ятницю на своєму засіданні головна законодавча палата Польщі, Сейм, відмовилася назвати Волинську трагедію «геноцидом» поляків.
Але що цьому передувало? Виявляється, звернення 148 українських депутатів із закликом до польського Сейму… таки визнати події на Волині геноцидом.
«Заява цих 148 депутатів – безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити у найважчому із злочинів представників свого народу», – зазначив з цього приводу перший президент України Леонід Кравчук.

«Це антигромадський, антинаціональний крок, що може бути прирівняний до національної зради. Ці 148 депутатів (більшість з яких ігнорує одну з найбільших трагедій в минулому України – Голодомор, що був злочином геноциду проти мільйонів українців) розтоптали нашу історію», – заявив він.

Але хто ці 148 «героїв»? Як виявилося згодом, це народні депутати від Партії регіонів і КПУ.

Повний список нардепів-негідників, які зганьбили Україну, подає «Укрінформ», а відскановану заяву з підписами – «Тиждень».

Партія регіонів

Антон Яценко

Володимир Бідьовка

Владислав Лук’янов

Артем Щербань

Микола Дмитрук

Вадим Колесніченко

Нестор Шуфрич

Юрій Самойленко

Анатолій Гончаров

Інна Богословська

Яків Безбах

Василь Поляков

Артем Семенюк

Сергій Дунаєв

Геннадій Федоряк

Андрій Пінчук

Володимир Кацуба

Ігор Молоток

Михайло Чечетов

Анатолій Кінах

Сергій Брайко

Володимир Сальдо

Володимир Мисик

Сергій Буряк

Юрій Боярський

Олександр Єгоров

Олександр Єдін

Микола Жук

Михайло Ланьо

Іван Бушко

Олег Царьов

Василь Ковач

Олег Парасків

Микола Сорока

Світлана Фабрикант

Борис Дейч

Олександр Стоян

Валентина Лютікова

Вячеслав Богуслаєв

Нвєр Мхітарян

Володимир Малишев

Валентин Ландик

Сергій Матвієнков

Володимир Бойко

Олена Бондаренко

Григорій Груба

Віталій Барвіненко

Володимир Олійник

Костянтин Павлов

Дмитро Шпенов

Микола Джига

Олег Шаблатович

Олександр Волков

Ігор Циркін

Іван Ступак

Андрій Шипко

Анатолій Коржев

Антон Кіссе

Анатолій Гончаров

Володимир Продивус

Леонід Клімов

Олександр Бобков

Віктор Турманов

Артем Ільюк

Анатолій Близнюк

Юрій Гержов

Андрій Селіваров

Андрій Пономарьов

Микола Левченко

Володимир Мальцев

Олександр Пресман

Віталій Грушевський

Олександр Біловол

Олександр Кузьмук

Іштван Гайдош

Євген Балицький

Леонід Байсаров

Володимир Дудка

Віктор Остапчук

Володимир Бандуров

Анатолій Денисенко

Олександр Козуб

Геннадій Труханов

Володимир Демішкан

Валентин Ничипоренко

Олександр Табалов

Олена Нетецька

Євгеній Мураєв

Віктор Будківський

Олександр Момот

Костянтин Гузенко

Євген Карташов

Валерій Омельченко

Вілен Шатворян

Ельбрус Тедеєв

Віталій Борт

Володимир Макеєнко

Євгеній Морозенко

Олександр Васильєв

Віктор Тихонов

Сергій Горохов

Володимир Зубик

Володимир Медяник

Володимир Чуб

Володимир Струк

Олексій Кунченко

Сергій Клюєв

Володимир Наконечений

Сергій Кальцев

Юрій Воропаєв

Яків Табачнік

Світлана Фабрикант

Володимир Дудка

Анатолій Гіршфельд

Леонід Литвинов

Григорій Калетник

Сергій Кий

Юрій Шаповалов

Юрій Поляченко

КПУ

Петро Симоненко

Антон Дорохов

Олександр Зубчевський

Олег Буховець

Сергій Баландін

Омелян Парубок

Лариса Байдюк

Руслан Скарбовійчук

Петро Цибенко

Михайло Герасимчук

Василь Самойленко

Ігор Алексєєв

Олександр Присяжнюк

Олександр Голуб

Вікторія Бабич

Євген Мармазов

Віктор Губар

Валентин Матвєєв

Сергій Гордієнко

Роман Шугало

Сергій Топалов

Ольга Борита

Володимир Кудря

Позафракційні

Лев Миримський

Ігор Скосар

Віталій Немілостівий

Ігор Рибаков

В’ячеслав Кутовий

Володимир Купчак

1

2

3

4

5

6

7

Джерело: Газета «Місто».

*******

Кримінальний Кодекс України:
Стаття 111. Державна зрада
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, … інформаційній безпеці України: … надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, – карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.
Падлюк за грати може посадити лише національна революція, відсторонення від влади антиукраїнських ПР і КПУ та повна люстрація, десовєтізація і дерусифікація України.

*******
Депутатам-зрадникам дуже хочеться топтати все українське, замовчуючи злочини совєцькою влади. Вони дуже бояться люстрації, яка не залишить манкуртам і кремлівським прихвосням можливості паразитувати на українській землі.

Коментарі до списку перевертнів з депутатськими значками:

Віктор Борківський:
Фашистам, які шарять під антифашистів:
Польська операція НКВС — антипольська акція НКВС, що здійснювалася відповідно до наказу 00485 у 1937—1938 роках і була частиною політики Великого терору.
Польська операція стала другою в серії національних операцій НКВС у передвоєнні роки, що виправдовувалася страхом перед «п’ятою колонною».
Наказ НКВС № 00447 (Оперативний наказ народного комісаріату внутрішніх справ СРСР № 00447 «Про репресування колишніх куркулів, карних злочинців та інших антирадянських елементів»; рос. О репрессировании бывших кулаков, уголовников и других антисоветских элементов) — таємний наказ НКВС від 30 липня 1937 р. На підставі цього наказу починаючи з серпня 1937 р. і до листопада 1938 було ув’язнено від 800 000 до 820 000 людей, з них щонайменше 350 000, і до 445 000 були страчені, решта була відправлена до ГУЛАГу. Таким чином, встановлені спочатку квоти — ув’язнити 233 700 осіб та 59 200 з них розстріляти — були багаторазово перевищені. Операція за цим наказом стала найбільшою масовою операцією Великого терору.
ПОСТАНОВА (витяг)
М. Житомир 10.07.2011р
Помічник прокурора Житомирського району Житомирської області юрист 3 класу Кобернюк Сергій Володимирович, розглянувши матеріали перевірки за заявою Борківського В.В. з приводу вбивства 27.09.1937 року його дідуся Борковського Миколи Аристарховича, вчиненого за постановою Трійки УНКВД по Київській області від 11.09.1937 року на виконання наказу НКВС СРСР № 000477 від 30.07.1937 року виданого начальником НКВС СРСР Єжовим М.І. на виконання Рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 02.07.1937 року «Про антирадянських елементів», який, для втілення у життя, 31.07.1937 року був попередньо погоджений з членами Політбюро ЦК ВКП(б),-
Встановив:
«Борковський Микола Аристархович реабілітований посмертно.
Враховуючи те, що в ході проведеної перевірки встановлено, що в діях членів Політбюро ЦК ВКП(б) є ознаки злочину, але вони діяли на території РРФСР, то дія Кримінального кодексу УСРР 1927 року (ст..98 ч.2 – розстріл, В. Д-Б.) на них не розповсюджується.
Що ж до дій начальника Трояніського (Київська обл.. на той час) райвідділу НКВС Я.П. Аппеля, який сфабрикував звинувачення проти М.А. Борковського, начальника окрвідділу НКВС Шатова-Лівшіна Є.С., який затвердив сфальшований висновок, і заступника Київського облпрокурора Черкеза Я.А. та окрпрокурора Житомирського округу Орлова, які погодили сфальшований обвинувальний висновок, а також учасників засідання трійки УНКВС по Київській області, у складі голови трійки Шарова (Шавера) М.Д., та членів трійки секретаря Київського обкому УКП(б) Кудрявцева С.А., прокурора Київської області Єременка В.Д., які прийняли рішення про розстріл Борковського М.А., вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст..ст. 97, 98, 103 КК УСРР 1927 року, оскільки їхні злочинні дії за часом охоплюються дією КК УСРР (за редакцією) 1927 року».
Борковського М.А. реабілітовано під грифом «секретно», тому я прожив життя як член роду ворогів радвлади і комуністів з витікаючи ми звідси наслідками для моєї долі.
Це – єдина справа з доведення замовного вбивства дворян та інших чесних людей, які ненавиділи комуністів і їхню владу. Поряд зі спадковим титулованим дворянином герба Лебідь Борковським М.А. та його рідним братом – вбито та зарито біля Старого єврейського кладовища у Житомирі, за політичним замовленням Політбюро ЦК ВКП(б), майже 20 тисяч людей різних національностей: українці – 8622, поляки – 6802, німці – 2577, євреї – 469, росіяни – 319, чехи – 176, білоруси – 101 та до 10 людей з інших національностей. Тут має бути, і буде, Меморіал Голокосту націй.
Я знайшов свідка в Житомирі, але не пишу її імені бо дозволу іще не отримав. Бабуся розповіла про свого батька, який був заарештованим за те, що до колгоспу цей козак вступати не хотів. Його тримали в житомирській тюрмі. А оскільки він був грамотним то займався отриманням передач для заарештованих і був свідком того, що кожного світанку з воріт тюрми виїздив віз, запряжений парою білих коней, які тягли віз з горою трупів розстріляних “ворогів народу” і відвозив на Смолянки до ям “біля жидівського цвинтаря”. Тіла невинно убитих, які покояться біля старого єврейського кладовища, грузилися навхрест, щоб більше влазило і не розсипалися по дорозі.

Сергій:
І як може держава Україна нормально розвиватись, коли у парламенті 148 недоношених скотів ненавидять цю державу.Хто наділяв цю сволоту такими повноваженнями ганьбити український народ та власну історію?

сема:
Ну шо сказать, одни ПИДАРАСЫ!!!

Петро:
Нехай поляки собі приймають що хочуть це їх національне бачення історії у нас своє будьмо розумними і толерантними нехай тіні минулого не зашкодять нашій євроінтеграції.

Леонід:
підписалися разом з регіоналами та комуняками майже всі “тушки” – СКОСАР, НЕМІЛОСТЄВИЙ, КУПЧАК, КУТОВИЙ.
ось для чого їх купували – щоб їх брудними руками підписувати такі брудні та ганебні папери.
ЗРАДНИКИ ТА ГНИДИ! ЛЮДИ ВАМ НЕ ЗАБУДУТЬ ВАШИХ ЗРАД!

Олексій:
Перелік прізвищ викликав в мене стійку асоціацію з братерською могилою. Гарна думка панове…

Tags: КПУ, Партия регионов, Польща, депутаты, документы, коммунисты, люстрация, манкурты, международные отношения, межэтнические конфликты, политтехнологии, предательство, преступления коммунистов, провокации, прокремлевские партии, пятая колонна, регионалы, резонанс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments