Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Учитесь ценить, что имеете, а не подтявкивать шариковым по указке с Москвы


Какие задачи Президента в воюющей стране:
1. заручиться поддержкой как можно большего количества союзников, получить от них военную и экономическую помощь
2. остановить вторжение страны-агрессора, экономически истощить его, засудить в судах, вернуть территории
3. повысить обороноспособность страны, максимально увеличить количество военнослужащих, натренеровать, экипировать.
4. не допустить дефолта, внутренних волнений, обеспечить работу всех ветвей власти - законодательной, судебной, исполнительной, а так же соблюдение конституционных прав граждан.
Порошенко это выполняет, и даже успевает резервы увеличивать, инвесторов привлекать, и реформы проводить. Все остальное второстипенно. Не выполнение любого из этих пунктов ведет к исчезновению Украины с карты мира. Если не будет Украины, то отпадут и поводы ныть про каждый пустяк. А оно вам надо?
Научитесь уже наконец ценить то что имеете, а не то что потеряли!
Andriy Nepidkupniy
-------------------------------------


Svitlana Yuryk, Natalya Reshetuha
Дійсно, просто зла не вистачає -
де були всі ці "борці за правду та справедливість" до 14 року - їх все влаштовувало? А зараз, бач, Порошенко їм не вгодив!. Який на пару з урядом спочатку Яценюка а тепер Гройсмана відтягнув Україну від такої прірви, що мало б не показалося, якби ми туди скотилися. Долар по 26 та спад виробництва та ВВП - це були б квіточки.
* * *
Весь час себе запитую -за що так можна ненавидіти Президента. Радіють зрадофіли,що там якийсь член із Азова не потиснув руку, а пройшов мимо Президента,який йому руку протягнув для поздоровлення при нагородженні після ігор нескорених.Раша там взахлеб розказує і показує по усім каналам про цей випадок.Вата від радості вже в сахарну пудру скоро перетвориться
Ми ті хто адекватні і розумні нарешті можемо ним пишатися не тільки в країні, а й за кордоном.Він не переплутує країни і прапори,ахметова з ахматовою,добре володіє англійською мовою,вміє доказувати правоту свою і саме головне відстоює інтереси України. Я думаю у таких людей,що його не поважають недостатньо сірої речовини в мізках,або розуму навіть,,або немає здатності мислити та аналізувати події і причини тих чи інших його дій. А ще заздрощі,що успішний,заможній,розумніший за них-тому ждуть проколу,або приниження. Інколи і сама думаю треба може було б не так зробити,але проходить час і переконуюсь,що Порошенко вибрав найкраще рішення. Так були помилки,але в основному кадрові і Саак і Гадя- але це повинні були спецслужби раніше інформацію надати про неї ,а міхо-то гад плюнув в Україну,яка його прихистила.
Вишукують вороги,винюхують,щоб таке вигадати,щоб таке зловити хоч кадр,щоб його принизити.Як путлер сказав будем братьями с Украиной и дружить,когда не будет Порошенко,а Беня в унісон,будь-кого підтримаю,крім Порошенка.
ТА ПРОГАДАЮТЬ ВОНИ-БО МИ ЙОГО ЗНОВУ ПІДТРИМАЄМО.ПРАВДА Ж?
Tags: Порошенко, гниди, зрадофилы, ликбез, олигархи, полезные идиоты, шариковы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments

Recent Posts from This Journal