Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сьогодні у найчарівнішого політика країни День народження. Із святом, Ірино!

15 травня в м. Черкаси народилася майбутня українська тележурналістка та політик, народний депутат України Іра Геращенко. З квітня 2016 року Ірина стала першою жінкою країни на посаді першого заступника голови Верховної Ради України. Весь цей час саме Ірину можна вважати найголовнішою переговорщіцею із звільнення наших військовополонених та заручників російських окупантів. В перший раз я познайомився із цією красунею на Кримі ще напередодні Помаранчевої революції і ніколи не мав сумнівів, що ця жінка має обіймати високу посаду у державі, бо Ірина - трудоголік і патріотка, саме вона має високий кредит довіри громадян.
Із святом тебе, Ірино! Наснаги, Божої ласки та нехай твоя діяльність допоможе звільнити якомога більше українців із ворожого полону.

Ось що вона сама в цей день про себе написала:
"47. Вік, коли вже сформувалися погляди , звички і смаки . Вік, коли ти відкритий до нових знань, вражень і пригод. Й навіть авантюр): До нових подорожей життям готова): і дякую всім, хто поряд - Родині, Друзям , Колегам , тим Українцям, що вражають , що підтримують. Люблю Вас!
P. S. Найкращий мені подарунок- не квіти і сувеніри, а внесок в фонд « Таблеточки». http://super.tabletochki.org/…/den-narodzhennya-dlya-ditey-…"

Фото Iryna Gerashchenko.
Tags: Геращенко, даты, депутаты, поздравления, политики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments