Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Штаб ООС показав, які новітні технології бережуть життя військовим (відео)

Сьогодні на озброєнні розвідувальних підрозділів Об'єднаних сил стоїть новітнє обладнання, що дає змогу не тільки економити час, але й зменшує ризики для життя військовослужбовців. Про це інформують у штабі операції Об'єднаних сил.

Штаб ООС показав, які новітні технології бережуть життя військовим

"Новітнє лазерне обладнання, прилади спостереження, датчики руху, апаратура яка ефективно працює вдень і вночі, в дощ та туман – все це вже сьогодні стоїть на озброєнні розвідувальних підрозділів Об’єднаних сил. Сучасні безпілотні апарати, які розвідники називають "бджоли", дозволяють не тільки вести відеорозвідку, але й непомітно для ворога встановлювати датчики спостереження. Ці прилади дозволяють бачити рух ворожої техніки, проходи диверсійних груп, помічати замасковані вогневі точки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, нова техніка кардинально змінює роботу військових - десятихвилинний політ сучасного дрона заміняє вихід розвідувальної групи, що зазвичай триває одну-дві доби. Таким чином, нові технології не тільки економлять життєво важливий час, але й зменшують ризики для життя військовослужбовців та дозволяють випереджувати противника на декілька кроків.

Розвідники, що виконують завдання на передньому краї, переконують - ефективність та оперативність їх роботи збільшилася в рази, зазначає штаб ООС.


Tags: ЗСУ, ООС, беспилотники, военная техника, дроны, лазер, оборона, оборудование, разведка, техніка, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments