Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Запоріжжі влаштують фестиваль українського туризму. Добраніч, хунто!

У Запоріжжі в суботу, 12 травня, на каскаді "Райдуга" відбудеться фестиваль-ярмарок "Запоріжжя – місце щастя", який презентуватиме туристичні продукти областей України. Про це повідомляє портал Zaktour.gov.ua.

У Запоріжжі влаштують фестиваль українського туризму

Зазначається, що на заході буде представлено туристичні об’єкти, заклади культури, розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели) та харчування (кафе, ресторани), зелені садиби та пляжний туризм на узбережжі Азовського моря, перспективи розвитку пізнавального, екстремального й етнотуризму.

У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури тощо.

За словами організаторів, на цьогорічному туристичному фестивалі можна буде не тільки гарно відпочити, а й замовити тур "із перших рук", придбати сувеніри, дізнатися чимало цікавого про туризм в Україні та регіоні, набути необхідних ділових контактів.
Tags: Запоріжжя, мандри, отдых, популяризация Украины, презентация, путешествия, регионы, туризм, фестивалі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments