Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Над франківськими вулицями "літатимуть" ковані птахи. Добраніч, залізна хунто!В Івано-Франківську 11-13 травня відбудеться XVI Міжнародний фестиваль "Свято ковалів".

Цьогоріч майстри ковальського мистецтва з усіх куточків світу створять спільну композицію "Мої птахи", яка прикрасить середмістя, повідомляє КУРС із посиланням на організаторів фестивалю.

Проект унікальний, адже вперше роботи ковалів розмістять у повітрі. Інсталяція "Мої птахи" буде встановлено на будинках, що сполучають вулицю Галицьку з майданом Шептицького.

Над франківськими вулицями "літатимуть" ковані птахи

Ідея проекту належить художнику-ковалю Василю Гудимі.

Організатори зазначають, що птахи мотивують нас подивитися вгору, пригадати тих, хто завжди з нами, хто надихає, і тих, кого вже з нами нема, але саме через їхню творчість вони завжди десь близько. Наприклад, Кузьма Скрябін, чия музика надихнула ковалів на "Птахів"."Птахи – символ творчості та надії, наші птахи приносять лише добрі новини", - впевнені організатори.

За традицією, ковалі зберуться на площі Бастіону і за три дні створять композицію, яку змонтують до наступного фестивалю.


Tags: Івано-Франківськ, арт, ковальство, креатив, мистецтво, народні промисли, птахи, українська культура, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment