Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Рашистские светошумовые гранаты, которые применял режим против Майдана, содержали опасную химию

Антимайданна хімія

І через чотири роки після Революції гідності кількість жертв тодішнього протистояння зростає. Деякі учасники тих подій помирають у страшних муках, навіть не знаючи причини смерті. Цілком здорові до Майдану люди різко втрачають здоров’я. Коли вони йшли на протест, то не думали про загрози життю чи здоров’ю. Зараз же їм доводиться ховати своїх побратимів та постійно лікуватися. Вони переконані: це через отруєння газами, що були застосовані проти майданівців. Як наслідок, у їхніх організмах в десятки разів перевищені норми талію, хрому та інших хімічних елементів.Досить мовчати

Через декілька місяців після розстрілів на Майдані у лютому 2014 р. стало відомо, що проти мітингувальників застосовувалися спецзасоби з Росії. За два роки по тому це підтвердив і начальник управління спецрозслідувань генпрокуратури Сергій Горбатюк. За його словами, 18 лютого 2014 р. спецпідрозділу «Беркут» і внутрішнім військам були роздані спеціальні засоби посиленої дії, що надійшли з Росії. За висновками експертиз, вони містили вкрай шкідливі гази, які не застосовуються у жодній країні світу.

Однак про постраждалих від цих газів на всеукраїнському рівні досить довго мовчали. Тож люди взялися самі доводити, що їхній стан здоров’я погіршився саме через отруєннями газами і їх потрібно рятувати. А нещодавно вони об’єдналися в громадську організацію «Хімічні та токсикологічні отруєння в Україні».

Наразі організація нараховує вже 80 осіб. Її очолив мешканець Калуша Ігор Демчишин. 18 лютого на майдані Незалежності в Києві активісти ГО, одягнувши жовті захисні костюми і тримаючи плакати з написами «Я вмираю від Майдану» та «Не мовчи» українською й англійською мовами, роздавали перехожим листівки, щоб привернути якомога ширшу увагу до цього болючого питання.

Докладніше тут
Tags: Майдан, громадянське суспільство, общественные организации, отравления, рука Москвы, химоружие, яды
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment