Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Рецепт від бандитизму ми всі знаємо

Врадієвський бунт довів ще раз: опозиція не спроможна на великі і відчайдушні кроки заради пересічних українців. А навіщо? Депутатські мандати вони отримали, свою роль в виставі влада/кармана опозиція мають. Всі три лідера ясно висказали свою позицію: чекаємо 2015 року. З кабінетів і партійних офісів зручніше керувати фантомом боротьби.

А й правда, навіщо рвати пупок на барикадах пліч о пліч з власним народом, де можна забруднити свої лексуси і заляпати краватки від Кардена, якщо можна отримувати пільги в Раді, очолювати комітети, мати недоторканість і власне місце у кордебалеті політичних телешоу?

Український бунт

Перекладаючи слова опозиціонерів на людську мову, зрозуміло: бидло, потерпіть ще трохи, пару років, поки наші партнери з ПР не задушать в кінець весь малий і середній бізнес, допоки перевертні в погонах переґвалтують усіх ваших сестер, доньок і дружин, потерпіть, терпіли, поки ми ще трошки пограємо з донецькими шулерами в покерний мізер. Терпіть, лохи, допоки останній регіонал не рейдерне ваші оселі, не привласніть ваші паї, остаточно не зруйнує українське телебачення, книговидавництво, кіноіндустрію, освіту і культуру.

Ні, опозицію лише тоді можна вважати народною, коли вона першою рветься в бій, коли бачить, що іншого шляху для захисту прав, майна і вже навіть життя і честі простого народу вже нема. Заклики задля красного слівця і театральні погрози режимові набридлі. Час самоорганізовуватись і висувати лідерів справи, а не говорильні. Ніякий опозиціонер з зарплатнею у декілька пенсій не шелехне пальцем задля добробуту зубожілої України.

Влада довела, що вона чує лише голос сили. Перевертнів затримано не завдяки діям опозиціонерів, а лише після людського гніву і принципової позиції врадієвців. Отож, рецепт усі знаємо. Його показала вулиця.

Вся Украина - Врадиевка
Tags: Майдан, акции протеста, власть, захист прав, оппозиция, повстанцы, режим Януковича, статті О. Леусенка, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments